“Jedzonko smaczne”
Swierkowa Karczma — recenzja

Swierkowa Karczma
Zrecenzowano 5 września 2019

Pstrąg, pierogi ruskie, pierogi ze szpinakiem, kurczak w sosie smietanowym z kluskami śląskimi - to jedliśmy i wszystko bardzo smaczne. Warto tu zajrzeć.

Dziękujemy, Sławomir W

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

To moja druga po Małym Dworku, ulubiona restauracja z bardzo smacznym smażonym pstrągiem. Bardzo klimatyczny lokal, dostępny parking, toaleta, miejsce zabawy dla dzieci na piętrze. Jeszcze tu napewno zawitam.

Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Porcje jedzenia które otrzymaliśmy były wręcz nie do przejedzenia - nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy więc zamówiliśmy dość sporo dań. Na szczęście nic się nie zmarnowało - obsługa zapakowała nam resztę dań na wynos. Ogólnie bardzo smacznie i swojsko, lubię taki klimat

Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jestem pozytywnie zaskoczona tą restauracją, menu jest dość klasyczne i domowe, pierogi są przepyszne! Dużo nadzienia, cienkie i nierozgotowane ciasto. Aż chciałoby się tutaj jeść częściej, na pewno jeszcze kiedyś do was zajrzę.

Dziękujemy, Anita G
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Nie mogłem sobie lepiej wyobrazić niedzielnego obiadu z rodziną, cieszę się że trafiliśmy właśnie tutaj. Sporo miejsca, przyjemny klimat, miła obsługa i bardzo smaczne jedzenie które nie zrujnuje waszego portfela. Chciałbym bywać tutaj częściej, szkoda że podczas naszego tygodniowego wypadu odkryliśmy tę restaurację ostatniego dnia, eh, jeszcze kiedyś tutaj wrócimy!

Dziękujemy, Rafał G

Swierkowa Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Swierkowa Karczma? Podziel się wrażeniami!