super! już myślimy o powrocie :)

ścieżki o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności, dlatego trafią w każde gusta. Przepiękne widoki... Przeczytaj więcej

Bogusława P
Zielona Góra, Polska
Super zabawa dla całej rodziny

Zrecenzowano: 5 września 2019
MPLTD

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trasa fajna, 1 część świetny zjazd, później wiadomo że jak się zjechało trzeba podjechać i to właśnie najsłabszy punkt trasy bo podjazd długi odcinek asfaltem. My ponieważ byliśmy z małymi dziećmi 6 i 9( z czego 6latek samodzielnie jeździ na rowerze od czerwca) musieliśmy rowery wprowadzić, choć chyba i bez dzieci takby się skończyło później już jest różnorodnie. Generalnie wróciliśmy umeczeni, ale bardzo zadowoleni i dumni. Polecamy nie tylko single ale w ogóle Świeradów.

Dziękujemy, MPLTD
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Jeździłem z dziećmi na Zajęczniku. Polecam to miejsce. Chyba dla każdego to wielka frajda. Super przygotowana ścieżka.

Dziękujemy, Andrzej D
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

5 wizyta - na pewno jeszcze wrócę.
Część ścieżek przeszła remont (kładki) vs. 2018 r !
Niestety w dalszym ciągu problemem są ograniczeni „rowerowi Janusze” którzy nie zapoznają się z regulaminem ścieżek.... zostawiają rowery i dzieci na środku przejazdu - a rodzina która robiła sobie selfie blokując ścieżkę wygrała zawody...

Dziękujemy, 54grzegorzk
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce na wycieczki rowerowe. Jest gdzie pojeździć. Trasy nie sa trudne a różnorodne. Jest ich kilka do wyboru. Dobrze oznakowane.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy singletracki w Izerach za to, że są urozmaicone i dla każdego. Jeździmy rowerami mtb 29 i mamy dużo zabawy. Najpiękniejsze są oczywiście trasy czarne, jest trochę ekspozycji, skał, można nawet poskakac i najpiękniejsze leśne zjazdy. Jednak i z dzieckiem jest to robić. Trasy się nie nudzą nigdy. Po polskiej stronie bardziej ubogo, ale oczywiście warto. Na zajączku też można poszaleć hihi.

Dziękujemy, tusiemaluje