super! już myślimy o powrocie :)

ścieżki o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności, dlatego trafią w każde gusta. Przepiękne widoki... Przeczytaj więcej

Bogusława P
Zielona Góra, Polska
Wyjazd z kumplami na single

Miejsce Petarda! Szlaki super! Kto nie był a kocha rower i góry to koniecznie musi tam pojechać. I... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
460michalp
Pobiedziska, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

5 wizyta - na pewno jeszcze wrócę.
Część ścieżek przeszła remont (kładki) vs. 2018 r !
Niestety w dalszym ciągu problemem są ograniczeni „rowerowi Janusze” którzy nie zapoznają się z regulaminem ścieżek.... zostawiają rowery i dzieci na środku przejazdu - a rodzina która robiła sobie selfie blokując ścieżkę wygrała zawody...

Dziękujemy, 54grzegorzk
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce na wycieczki rowerowe. Jest gdzie pojeździć. Trasy nie sa trudne a różnorodne. Jest ich kilka do wyboru. Dobrze oznakowane.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy singletracki w Izerach za to, że są urozmaicone i dla każdego. Jeździmy rowerami mtb 29 i mamy dużo zabawy. Najpiękniejsze są oczywiście trasy czarne, jest trochę ekspozycji, skał, można nawet poskakac i najpiękniejsze leśne zjazdy. Jednak i z dzieckiem jest to robić. Trasy się nie nudzą nigdy. Po polskiej stronie bardziej ubogo, ale oczywiście warto. Na zajączku też można poszaleć hihi.

Dziękujemy, tusiemaluje
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Singletracki są niezwykłe. Angażujące, zuchwałe, szybkie i dynamiczne. W dodatku się rozrastają. Polecam jazdy poranne, kiedy jest totalnie pusto, pełno zwierzyny, miły chłód i przestrzeń na eksperymentowanie z szybkością, stylem i techniką jazdy. Oby jak najwięcej takich miejsc. W dodatku czystych i zadbanych. Bardzo polecam rowerzystom w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności.

Dziękujemy, Biesiekierski
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zauroczony ścieżkami ich logika i pięknem przyrody.
Nie są to na pewno drogi dla całkowicie początkujących ale myślę że w okolicy i tacy rowerzyści znajdą coś dla siebie
Serdecznie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019