“Porażka totalna ”
Izerska Chata — recenzja

Izerska Chata
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo polecane że względu na smażonego pstrąga. Danie podane bardzo estetycznie, ale jeżeli chodzi o smak, to masakra, niedosmażona ryba, wypełnienie z Vegety i zieleniną, pływa w oleju i do tego chleb i surówka z górą sosu czosnkowego. Cena 90 złotych za dwie porcje to też lekka przesada. Pierwsza i ostatnia moja wizyta w tym miejscu.

Dziękujemy, Jacek S

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy pieczony pstrąg jakiego jadłam. Do wyboru pieczone na blasze lub wędzone. Do tego dobra kawa i piwa,również czeskie. Super obsluga. Akurat była tylko 1 Pani ale pomimo 4 zajętych ław długo nie czekaliśmy. Do tego przemiła i konkretna. Porcje którymi można się najeść. Ceny umiarkowane za 2 pstrągi z chlebem ,sałatkę, kawę i piwo zapłaciliśmy 85 zł. Ale warto!!!

Dziękujemy, P7338LTmariag
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

REWELACJA!!!! Tak dobrego pstrąga w tak pięknych okolicznościach przyrody jeszcze nie jadłam. Polecam gorąco. Naprawdę warto Ewa

Dziękujemy, Ewa J
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji baaardzo głodni i nastawieni na pysznego pstrąga. Krótka karta nastraja optymistycznie. Niestety moim zdaniem ryba była mocno przesolona, w dodatku z posmakiem czegoś w stylu vegety. Plus za kaszankę z grilla (dobrze przyprawiona) i bardzo miłą obsługę. Pstrąga poszukam gdzie indziej.

Dziękujemy, Iza P
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszny pstrąg , chyba najlepszy w Świeradowie , polecam , polecam !! obsługa też bardzo miła i pięknie położona restauracja z widokiem na góry !

Anna

Dziękujemy, Anna B

Izerska Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Izerska Chata? Podziel się wrażeniami!