Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Moi rodzice spedzili tam tydzień oplacony prywatnie wg zalecen lekarzy. Niestety moj tata zostal odwieziony karetka ostatniego dnia pobytu w nocy do szpitala w Lubaniu z powodu zagrozenia życia. Mama o 10.00 musiala niestety opuscic juz pokoj a z powodu zaisnialej sytuacji z tata w nocy chciala troszeczke dluzej zostac w pokoju zeby spakowac swoja i taty walizke lecz nie pozwolili jej na to. Bardzo chamska kobieta w recepcji nie pozwolila jej na to. Ponadto recepcja nie chciala pomóc w zorganizowaniu nawet worka na smieci i tasme zeby przygotowac dla kuriera walizke taty i odeslac do domu. Sama nie miala tyle sily zeby nosic ciezkie dwie walizki gdzies gdzie znajdzie moze nogleg na czas pobytu taty w szpitalu. Dzwonilam do kierowniczki tego sanatorium zeby poprosic ja o wsparcie i pomoc dla mojej mamy bo dzielilo nas 700 km i zostala tam sama z bezczelna obsluga z recepcji. Pani kierownik odeslala mnie z moja prosba o pomoc do dzialu sprzedazy gdzie nikt nie odbieral telefonu bo podobno oni zajmuja sie takimi sprawami. Powiem tak, nikomu nigdy nie polece tego miejsca, nastawieni tylko na zagraniczniakow,naciagacze, bezczelna obsluga recepcji i zero podejcia do pomocy dla mamy ktorej tata podczas turnusu w ich sanatorium trafil do szpitala. Wiadomo, ze do sanatorium jada osoby gdzie powinny byc pod szczególna opieka bo jezdza sami,schorowani ludzie, to cud że mama byla z tata w tym czasie bo zajela sie nim gdy tego potrzebowal bo nikt nie pomógl jakkolwiek z tego miejsca. Wstyd, że zwodzicie w Polsce Polaków ofertą oczywiscie płatną nie dajac rodakom niczego w zamian.

Dziękujemy, turmal2017
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wspaniała Pani dr Schmit .Zakład zabiegowy Goplana mocno zaniedbany.nie polecam w nim zabiegów ,. który oferuje Dom Zdrojowy
Niemiła obsługa recepcji -2 panie blondynki w średnim wieku -nieżyczliwe niepomocne w trudnej sytuacji w jakiej się znalazłam Drogie Panie życzę Wam takiej fatalnej recepcji nad morzem jak nas odwiedzicie .

Anna Gdańsk

1  Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Dom Zdrojowy to centralny punkt uzdrowiska. Piękny budynek, obok przestronna hala i dobrze utrzymany park. Solidna baza leczniczo-rehabilitacyjna. Sympatyczny personel. Doskonałe warunki dla kuracjuszy. Smaczne wyżywienie.

Dziękujemy, JoJa602
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny park zdrojowy i hala. Z zewnątrz zachowana. W podziemiach muzeum zdrojowe oraz można wjechać na wieże i podziwiać piękne widoki. Cenu wjazdu małe. Warto dla widoków polecam. Park zdrojowy zadbany.

Dziękujemy, 473karolina
Zrecenzowano: 30 marca 2019

Z zewnątrz pomimo kilku niedoskonałości przepiękny budynek. W środku cześciowowo wyremontowany. Część nieremontowana bardzo słaba - nieszczelne drzwi, skrzypiące zamki, stare dywany, zniszczony parkiet. Wyposażanie rehabilitacyjne dobre. Fajna baza zabiegowa, w większości miły personel.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Artur P