“Weekend we dwoje”
La Gondola — recenzja

La Gondola
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Polecam gorąco pizzerie może do tanich nie należy ale pyszne jedzenie urozmaicone dla każdego coś dobrego i dla starszego i dla dziecka. Miła i szybka obsługa. Atmosfera i wnętrze bardzo przyjemne. Czas oczekiwania stosowny do przygotowania potraw.

Dziękujemy, Mruczynka

Zrecenzowano 12 września 2019

Po długim szukaniu odpowiedniego miejsca żeby coś zjeść, skierowaliśmy się do bardzo polecanej na tym portalu, restauracji La Gondola. Jak na Świeradów wyjątkowo miła i profesjonalna obsługa, jednak pizza choć dobra to zdecydowanie za droga podobnie jak zamówione przez nas soki. Podsumowując dobre jedzenie za wygórowaną cenę.

Dziękujemy, Wagabundy
Zrecenzowano 9 września 2019

Smaczne jedzenie. Estetycznie podane. Cena adekwatna do jakości. Miła i sprawna obsługa. W środku bardzo klimatycznie. Można też posiedzieć w ogródku na zewnątrz. Parking przy restauracji.

Dziękujemy, simhasana20
Zrecenzowano 3 września 2019

Z przyjemnością wróciłem po kilku latach do „La Gondoli”. Okazało się, że niczego nie straciła na jakości, ale też równie trudno dostać tu w sezonie stolik – opłaca się wcześniej zadzwonić i zarezerwować, choć i t metoda może być nie efektywna, bo chyba tylko część miejsc jest przeznaczona do rezerwacji.
Lubię tutejszy wystrój, trochę barokowy, ale w dobrym guście. Lubię też obsługujące gości dziewczyny, sympatyczne, kontaktowe, uśmiechnięte. To w końcu lokal o włoskim charakterze. Pizzeria, ale nie tylko. Prawdę mówiąc, tym razem nawet nie spróbowałem pizzy. Szkoda mi było rezygnować z dań dużo ciekawszych, pizza to jednak banał. Zresztą w „La gondoli jest wiele pozycji wykorzystujących różne mączne placki, choćby zawijańce czy foccacie. Nie wiem, co można by polecić i wyróżnić, bo wszystko trzyma poziom. Jadłem bardzo smaczny i dobrze przyprawiony zawijaniec z kurczakiem, ale też oryginalną wątróbkę drobiową z orzechami, podaną na wielkim foccacio, z najróżniejszymi warzywnymi dodatkami. Porcja tak ogromna, że choć nie mam zwyczaju zostawiać czegoś na talerzu, tym razem nie dałem rady. Trudno mieć zastrzeżenia do innych dań, takich jak kurczak w curry, ravioli z farszem z kaczki albo zapiekana miruna. Na wyróżnienie zasłużyła sobie zupa szpinakowa, zagęszczona startymi, lanymi kluskami (świetny pomysł!). Generalnie jest to kuchnia staranna, nieszablonowa, ale nie udziwniona.

1  Dziękujemy, JLORSKI
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, obsługa i klimat-SUPER!!! Miejsce o którym nie można źle powiedzieć nic. Polecamy na 100% :)

Dziękujemy, Akrehamn

La Gondola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Gondola? Podziel się wrażeniami!