“La Gondola trzyma poziom.”
La Gondola — recenzja

La Gondola
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Z przyjemnością wróciłem po kilku latach do „La Gondoli”. Okazało się, że niczego nie straciła na jakości, ale też równie trudno dostać tu w sezonie stolik – opłaca się wcześniej zadzwonić i zarezerwować, choć i t metoda może być nie efektywna, bo chyba tylko część miejsc jest przeznaczona do rezerwacji.
Lubię tutejszy wystrój, trochę barokowy, ale w dobrym guście. Lubię też obsługujące gości dziewczyny, sympatyczne, kontaktowe, uśmiechnięte. To w końcu lokal o włoskim charakterze. Pizzeria, ale nie tylko. Prawdę mówiąc, tym razem nawet nie spróbowałem pizzy. Szkoda mi było rezygnować z dań dużo ciekawszych, pizza to jednak banał. Zresztą w „La gondoli jest wiele pozycji wykorzystujących różne mączne placki, choćby zawijańce czy foccacie. Nie wiem, co można by polecić i wyróżnić, bo wszystko trzyma poziom. Jadłem bardzo smaczny i dobrze przyprawiony zawijaniec z kurczakiem, ale też oryginalną wątróbkę drobiową z orzechami, podaną na wielkim foccacio, z najróżniejszymi warzywnymi dodatkami. Porcja tak ogromna, że choć nie mam zwyczaju zostawiać czegoś na talerzu, tym razem nie dałem rady. Trudno mieć zastrzeżenia do innych dań, takich jak kurczak w curry, ravioli z farszem z kaczki albo zapiekana miruna. Na wyróżnienie zasłużyła sobie zupa szpinakowa, zagęszczona startymi, lanymi kluskami (świetny pomysł!). Generalnie jest to kuchnia staranna, nieszablonowa, ale nie udziwniona.

1  Dziękujemy, JLORSKI

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, obsługa i klimat-SUPER!!! Miejsce o którym nie można źle powiedzieć nic. Polecamy na 100% :)

Dziękujemy, Akrehamn
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Zacznę od tego, ze jesteśmy fanami włoskiej kuchni. Ubóstwiamy ją niezależnie od kraju, w którym jest serwowana. Zachęceni pozytywnymi komentarzami, zdradziliśmy na jeden wieczór nasza ulubiona restaurację. I wieczór później wróciliśmy do naszej z podkulonym ogonem...
Jedzenie takie sobie, bez szaleństw, wszystko ma w sobie koperek, wiec jak ktoś nie jest fanem warto o to zapytać. Musieliśmy zamawiać dodatkowe danie, bo te pierwotne były nie do zjedzenia. Wino kiepskie, ale po pierwszej karafce w sumie nie ma to znaczenia. ☺️
Jak dodać do tego długie (1h) oczekiwanie na stolik i długie ooczekiwanie na jedzenie, a do tego baaaardzo wysoko rachunek, sumarycznie wypada nam na duze ‚NIE’. Nie wrócimy.

Dziękujemy, brita-one
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pizza. Przemiła obsługa. Klimatyczny lokal. Koniecznia rezerwacja stolika szczególnie wieczorem. Serdecznie polecam

Dziękujemy, marek k
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Smaczna i ładna pizza :)
Cienkie ciasto, niezbyt tłusta (co dla mnie jest dużą zaletą)
Przyjemne miejsce.

Dziękujemy, brochuf

La Gondola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Gondola? Podziel się wrażeniami!