“Super”

La Gondola
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, obsługa i klimat-SUPER!!! Miejsce o którym nie można źle powiedzieć nic. Polecamy na 100% :)

Dziękujemy, Akrehamn

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Zacznę od tego, ze jesteśmy fanami włoskiej kuchni. Ubóstwiamy ją niezależnie od kraju, w którym jest serwowana. Zachęceni pozytywnymi komentarzami, zdradziliśmy na jeden wieczór nasza ulubiona restaurację. I wieczór później wróciliśmy do naszej z podkulonym ogonem...
Jedzenie takie sobie, bez szaleństw, wszystko ma w sobie koperek, wiec jak ktoś nie jest fanem warto o to zapytać. Musieliśmy zamawiać dodatkowe danie, bo te pierwotne były nie do zjedzenia. Wino kiepskie, ale po pierwszej karafce w sumie nie ma to znaczenia. ☺️
Jak dodać do tego długie (1h) oczekiwanie na stolik i długie ooczekiwanie na jedzenie, a do tego baaaardzo wysoko rachunek, sumarycznie wypada nam na duze ‚NIE’. Nie wrócimy.

Dziękujemy, brita-one
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pizza. Przemiła obsługa. Klimatyczny lokal. Koniecznia rezerwacja stolika szczególnie wieczorem. Serdecznie polecam

Dziękujemy, marek k
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Smaczna i ładna pizza :)
Cienkie ciasto, niezbyt tłusta (co dla mnie jest dużą zaletą)
Przyjemne miejsce.

Dziękujemy, brochuf
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała, przyjemna restauracja z tarasem. Pyszne włoskie jedzenie oraz przemiła obsługa. Czas oczekiwania może być długo ale obsługa o tym z góry i formuje jeżeli jest tak w danej chwili.

Dziękujemy, jolantam939

La Gondola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Gondola? Podziel się wrażeniami!