Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Bardzo fajny Hotel , pięknie położony z pięknymi widokami na góry , pokoje duże , czyste i ładne , obsługa bardzo miła i bardzo pomocna , jedzenie pyszne !!! Polecamy ten wspaniały Hotel , my na pewno wrócimy z przyjemnością !

Anna

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

+ ciepło w pokojach, czysto, smaczne i urozmaicone śniadania, blisko do miasta, bezpłatny parking.
- chłodno w restauracji przy śniadaniu, tragiczna kawa, niewygodne oparcie na łóżkach uniemożliwiające czytanie, brak basenu i saun.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach przy ulicy słychać przejeżdżające pojazdy.
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Road814167
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam!! Brak kompetencji i podejścia do gościa!! Wprowadzenie ludzi w błąd, na Google informacja ze hotel przyjazny zwierzętom, a z restauracji zostałem wyproszony, ponieważ z psami nie można wejść do środka. Dobrze, ze w pobliżu są restauracje przyjazne zwierzęta z pysznym jedzeniem. Odradzam!!!!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 461tomaszp
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Wchodząc do lobby hotel robi duże wrażeni, ale im dalej w las tym..... Pokoje skromne, codziennie woda - w takiej gorączce to przydałaby się także klimatyzacja ( w lobby jest), "lodówka" - moja w samochodzie lepiej chłodzi. Nie po to jednak przyjeżdża się na wakacje by siedzieć w pokoju (hm, a może nie?). Sentymentalny wieczorek taneczny okraszony największymi przebojami naszych zachodnich sąsiadów ( perełka, to niemieckojęzyczna piosenka Cliffa Richarda - Rote Lippen soll man kussen). Są plusy dodatnie, obsługa - sympatyczna, pomocna i cierpliwa (dla dużej ilości starszych gości z Niemiec Wschodnich). Na koniec to co najlepsze - kuchnia. Szef kuchni czuje smak - przepyszny placek węgierski z wołowiną i polędwiczki wieprzowe ze szpinakiem. Super cena. Dla kuchni warto!!!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, JAFKB
Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Nowoczesny,przytulny hotel.Personel bardzo pomocny,bardzo mily.Pokoj dwuosobowy,duzy a zarazem przytulny,balkon lezaki na balkonie i cisza...brakowalo mi w pokoju czajnika,ale jest lodowka duza za duza (ktora nie chlodzi za bardzo) Lazieka z prysznicem dzialajacym nadzwyczaj super dobrze.Elegancka restauracja z balkonem,ktora serwuje dobre dania, a zarazem ogromne! Tak i sniadanie ,wybor w sam raz(nie za duzo nie za malo) ale smaczne,i jesli czegos braknie odrazu jest zastapione swieza dostawa .Do centrum okolo 15 minut droga dosc gorzysta,mowa o spacerze.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, marecki9