Bardzo Udany tygodniowy pobyt, bardzo smaczne i urozmaicone posiłki na wyróżnienie w szczególności zasługują śniadania w formie szwedzkiego stołu, pokoje ładnie umeblowane z tarasem na ogród, łazienki czyściutkie , bardzo mili i uczynni właściciele , z hotelu wszędzie blisko , polecam

Dziękujemy, Łukasz C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guide63285536504, Właściciel, Rezydencja ZapiecekOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Jeszcze raz, teraz na Tripadvisor pragniemy podziękować Państwu Sabinie i Teofilowi za ich pogodę ducha i pozytywne nastawienie do życia. Cieszymy się, że mogliśmy Państwa gościć w naszych niskich progach, a Państwo za tą gościnę odwdzięczacie się nam w tak cudowny sposób! Mamy nadzieje, że grzyby już rozdysponowane po Rodzinie. Musimy się pochwalić, że obecnie sami byście Państwo nazbierali te skarby leśne na naszej działce. Maślaków mamy zatrzęsienie!:) Serdecznie pozdrawiamy!

Spędziliśmy Zapiecku ostatnie Święta Wielkanocne nie zawiedliśmy się!!!!!!!!! Przemili Gospodarze, a Olga to klejnocik. Śniadanie i obiady wielkanocne to uczta dla podniebienia i oczu. Wszystko dopieszczone z najmniejszymi szczegółami tradycja polska Świąt Wielkanocnych w 100% zachowana Polecam Gorąca jeśli chciecie przeżyć coś nie powtarzalnego to przyjedźcie do Zapiecka !!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, Zapiecek2367

Wielkanoc, Święta Bożego Narodzenie to dla nas również szczególny okres. Pragniemy zachować ten magiczny nastrój, przygotować potrawy przypisane od pokoleń na ten czas. Jeśli to się nam uda ogarnia nas ogromna satysfakcja, że spełniliśmy Państwa oczekiwania, a to jest dla nas priorytetem! Gorąco pozdrawiamy!

Pobyt w Zapiecku zarezerwowałem na Bookingu.Już na samym początku byliśmy
świadkami agresji,żali,pretensji i oczywiście wyrzucanie swych problemów na właścicieli.Mam dla nich wielki podziw i szacunek za ich spokój.Oferta pobytowa w tym obiekcie jest opisana dokładnie,nie ma w niej żadnych zakłamań i próby oszustwa.Otrzymałem wszystko to o czym wcześniej wiedziałem i się zgodziłem.Wręcz przeciwnie,widziałem jak właściciele dokonują wszelkich starań,abyśmy nasz pobyt zapamiętali na długo.I tak się stało.Spokój zakłóciły nam te osoby,które wg mnie same nie wiedzą czego chcą.Jeśli w opisie i w ofercie nie ma np.w pokoju-lodówki,sejfu,wanny,telewizyjnych programów sat.w obiekcie-windy,basenu,wód termalnych,a parking jest płatny to do kogo mamy mieć pretensje.
nie czytasz opisu to twój problem Obiekt ma magiczne przyciąganie i urok.
Piękne przestronne pokoje,nienaganna czystość.Przepyszne śniadania w formie bufetu
szwedzkiego,możliwość skorzystania ze strefy SPA,masaże to dodatkowe atuty tego
miejsca.Trzymamy kciuki i na pewno w niedługim czasie znów się zjawimy

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystko zależy od osoby co lubi właściciele doradzą
Dziękujemy, stanislaw11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata B, Właściciel, Rezydencja ZapiecekOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Na " starych" bywalców Zapiecka można zawsze liczyć! Bardzo dziękujemy za te słowa, które ukazują niestety tą ciemniejszą stronę naszej rzeczywistości. Dla nas najważniejszy jest wzajemny szacunek. Jeśli go nie ma hejt i mowa nienawiści biorą górę nad wszystkim. Cenimy normalność, a wszelkie zachowania odbiegające od przyjęty norm staramy traktować w sposób obojętny! Serdecznie pozdrawiamy i liczymy na ponowne odwiedziny!

Zrecenzowano: 9 września 2019

Jak zwykle miły powrót.Pobyt super udany tym razem ze znajomymi też mega zadowoleni. Wszystko na najwyższym poziomie a gospodarze jak zawsze super mili domowa atmosfera pyszne jedzenie (dziękujemy Panie Wojtku jest Pan mistrzem w swoim fachu) Pani Małgosia zawsze uśmiechnięta i miła (zawsze do dyspozycji gości). Polecamy wszystkim bo naprawdę warto można super wypocząć. Pozdrawiamy i dziękujemy za wszystko Kochani Gospodarze wrócimy jak zwykle bo już tęsknimy. Sylwia i Mariusz z Opola.

1  Dziękujemy, sn41
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata B, Właściciel, Rezydencja ZapiecekOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Agent SN41 znów nadaje!!!!:) To Wy jesteście kochani i nie ma w tym stwierdzeniu lukrowania. Gościć Państwa to czysta przyjemność, bo uśmiech na Państwa twarzach to największa dla nas zapłata za gościnę. Tak mało brakowało, abyście stali się naszymi Laureatami 200 recenzji ( proszę spojrzeć na poprzednią recenzje). Wielu mamy wspaniałych Gości i pragniemy im chociaż w skromny sposób podziękować za to, że są z nami, a przede wszystkim za ich normalność. Do takich Gości na pewno Państwo się zaliczacie i to bez dwóch zdań:) Pozdrawiamy przy okazji całe Opole!!! Wracajcie!

Zrecenzowano: 8 września 2019

Pobyt w Świeradowie Zdrój oraz zwiedzanie szlaków w Górach Izerskich, uprzyjemnił nam pobyt w Rezydencji ZAPECEK. Niepowtarzalny klimat tego miejsca i przemili gospodarze, pełni ciepła i humoru, sprawiają że czujesz się swobodnie i miło. Śniadania pyszne i urozmaicone - do wyboru do koloru. Potrawy w wykonaniu Pana Wojtka, Szefa kuchni i współwłaściciela obiektu, bardzo smaczne, a "żurek z pyrą" - to niebo w gębie ;)
Bardzo dobra lokalizacja na wypoczynek i piesze wędrówki po górskich szlakach.
Szczerze polecamy "REZYDENCJĘ ZAPIECEK" i serdecznie pozdrawiamy przemiłych właścicieli i ich "latorośl" Olgę, osóbkę bardzo miłą i bardzo zdolną - tort był piękny i zapewne równie smaczny. Powodzenia w nowej szkole :) :) :) Barbara i Mirek

Dziękujemy, MBM21-22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata B, Właściciel, Rezydencja ZapiecekOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Mili Państwo, czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Potraficie emocje dawkować:) Bardzo dziękujemy za te słowa uznania, a zwłaszcza za fragment dotyczący Olgi. Przeważnie jest Ona pomijana w recenzjach, a jest Ona nieodzownym już "elementem" w naszej układance. Krakusy i Pyrusy pokazały, że można ....! Pyra łączy!:)
Serdecznie pozdrawiamy!