Zrecenzowano 6 stycznia 2018

Jeżeli szukasz lokalizacji blisko gór, której odpoczniesz, zrelaksujesz się w strefie SPA i zjesz pyszne jedzenie. To dobrze trafiłeś. Blisko Szklarska Poręba, Karpacz, a w Świeradowie: Góry Izerskie tajemnicze i spokojne.
Lubimy spędzać aktywnie czas zimą i latem. Biegamy, chodzimy po górach. W pierwszych dniach roku chcieliśmy połączyć sport z relaksem SPA.
Udało się! Godziny świaniadania i obiadokolacji dopasowane do nas, wcześniej ustalone zabiegi tak jak chcieliśmy!
Przesymaptyczni właściciele :)
Czuliśmy się jak w hotelu najwżyższej klasy.
Polecamy!
Polecamy!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z widokiem na zieleń.
  • Data pobytu: styczeń 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ajjarzynka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata B, Właściciel, Rezydencja ZapiecekOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2018

Witamy kolejnych Ambasadorów marki Zapiecek!!! Było nam ogromnie miło gościć Państwa w naszym obiekcie. Wydawało nam się, że robimy swoje i tak po prostu musi wyglądać obsługa gości. Zaskoczyliście nas Państwo tym dopasowywaniem do Waszych potrzeb. Do tego czasu wydawało nam się to normalne, ale widzimy, że i pod tym względem możemy się nazwać wyjątkowymi. Na prawdę nie sprawiało nam to żadnego kłopotu i nie widzieliśmy w tym nic nadzwyczajnego! Ale trzeba przyznać, że miło się zrobiło po przeczytaniu tych słów:) Dziękujemy za HolidayCheck! Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 3 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera i miejsce ;) dziękujemy za niezapomniane wrażenia. Super organizacja sylwestra. I przede wszystkim dobra zabawa zapewniona przez gościnnych gospodarzy. Jedzenie bardzo dobre, pokoje czyste i ładne. Nie można się niczego przyczepić ;-) Polecamy!

Data pobytu: grudzień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Aleksandra K

Sylwester organizowaliśmy po dłuższej przerwie i jak zwykle mieliśmy wielkie obawy czy nasza decyzja jest trafna. Po tej recenzji uspokoiliście nas Państwo w tej kwestii i wiemy już, że powtórka będzie za rok! Serdecznie zapraszamy!

Zrecenzowano 3 stycznia 2018

W tym roku mieliśmy wyjątkową przyjemność w Zapiecku spędzać całą rodziną Święta Bożego Narodzenia. To był strzał w dziesiątkę, bo lepszego miejsca nie mogliśmy sobie wymarzyć. Gospodarze przesympatyczni, stworzyli rodzinną atmosferę dzięki czemu te święta pozostaną niezapomniane, a my z pewnością wrócimy i to bardzo szybko ;) Pani Gosia od momentu przekroczenia progu Zapiecka zarażała humorem i niesamowitą energią. Natomiast Pan Wojtek wraz z córką czarowali w kuchni (dosłownie czarowali, bo tym czym nas częstowali było niewiarygodnie pyszne:)) Sam Pensjonat bardzo zadbany położony w urokliwej okolicy. Pokoje przestronne i czyste. Wypoczęliśmy i polecamy każdemu! My na pewno wracamy! Pozdrawiamy i życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Mariola, Mirek i Magda z Bolesławca.

• Data pobytu: grudzień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Magdalena H

SUPER, SUPER, SUPER!!!! Ale recenzja, tego nikt z nas się nie spodziewał! Ogromnie się cieszymy z tych słów zawartych w Państwa rekomendacji. Przyznamy się do tego, że bardzo czekaliśmy na Państwa wpis. Nie wiemy od czego to zależy, ale od samego początku pobytu czuliśmy od Państwa wielką życzliwość i szacunek do tego co tutaj robimy dla wszystkich. Bardzo nam zależy, aby w ten szczególny czas Bożego Narodzenia Zapiecek stał się dla Państwa drugim domem, przepełnionym ciepłem i miłością. Jak widać chyba nam się udało!!! Pozdrawiamy! Od 14 stycznia zapraszamy na nasze naleśniczki!

Zrecenzowano 2 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo mili gospodarze dbają o atmosferę w pensjonacie, polecam wszystkim pyszne śniadanie. Poza tym bardzo dobra lokalizacja blisko do centrum i stoku narciarskiego. Oceniam pobyt w pensjonacie zapiacek bardzo pozytywnie.

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Marcin D

Słowami nie potrafimy wyrazić podziękowań za to co Państwo robicie dla nas, dla naszego Zapiecka. Nie oczekiwaliśmy tyle, a otrzymaliśmy wiele. Rzadko się spotyka tak bezinteresownych ludzi, którzy swój prywatny czas poświęcają innym. Naszym marzeniem jest, abyście Państwo wrócili do nas, żeby mieć okazje osobiście Państwu podziękować!
Pozdrawiamy!!!

Zrecenzowano 3 października 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejny rok, kolejne spotkanie w cudownym Zapiecku. Ruszyliśmy rano zupełnie bez planu, gdzie spędzimy wakacje i jakiś duch zaprowadził nas znów do Świeradowa, pod znany adres. Polecam to miejsce, klimat, ciepło. Dodatkowo dla lubiących zwiedzać polecam jako miejsce wypadowe. Pozdrawiamy z centralnej Polski.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Anna K

Bardzo nam jej wstyd, że dopiero teraz odpowiadamy Państwu. Nie znajdujemy dla siebie wytłumaczenia, ale jak to mądre przysłowie mówi: "lepiej późno niż wcale"! Bardzo dziękuje za kolejne odwiedziny naszego miejsca na ziemi. To dla nas ogromny zaszczyt gościć kolejny raz "Centralną Polskę". Teraz dojazd w Góry Izerskie już jest zdecydowanie lepszy (S8) z tej części kraju, więc nie będziemy mieć nic przeciwko temu jak znów będziecie Państwo przekraczać próg Zapiecka!. Pozdrawiamy!