Zrecenzowano: 2 września 2019

Apartament- nie można było otworzyć okna i korzystać z tarasu, uniemożliwiał to intensywny zapach chloru z basenu. Ciemna sypialnia, 1 okno na 40 metrową sypialnie. W pokoju dziennym córka spała na łóżku, z którego wystawały sprężyny. Komfort snu tragiczny. Niemiły ratownik na basenie. Obiekt nieprzyjazny rodzinom.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wysoka cena do jakości.
Dziękujemy, oleje73
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na średnim poziomie , obsługa mocno średnia , brak kawy w restauracji podczas kolacji .Nie korzystałem ze strefy SPA może tam jest bardziej profesjonalnie.
Na cztery gwiazdki według mnie hotel nie zasługuje .

Dziękujemy, Z3099DYroberto
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo słaba restauracja. Przykład : kolacja tematyczna, francuska. Ślimaki z kluskami ziemniaczanymi (...) tyle, że klusek pełen gar , a ślimaków sześć. Na 100 osób. Oczywiście zniknęły po 20 sekundach , a kolejne, doniesione po 10 minutach , były znów w liczbie kilkunastu. Ponury żart. Sery francuskie=pleśniowe z Żabki. Porażka. Reszta jak z podrzędnego baru. Były kalmary - tak paskudnych jeszcze z zona nie próbowaliśmy, gruba nasiąknieta, zimna panierka i gumowy kalmar w środku. Jedyne co ratowało kolację to sensowne wina, lokalne wędliny , smalec i ogórki kiszone, taka francuska finezja... Teraz uwaga : na stole leżała kartka z tzw. wykwintnym menu ale ...nie można tego zamówić ! "Bo to dla gości którzy wzięli zabiegi w spa" ! No cyrk na resorach. Pokoje : łóżka tragicznie niewygodne - tak miękkie , że nie dało się spać. Dostawka dla dziecka ? Tak : rozkładana sofa z takimi wystającymi kilkoma poduszkami na siedzisku. Na czymś takim nie da się spać. Po interwencji sprawę uratowała bardzo uprzejma pani pokojowa (chwała jej za to) przynosząc materac ale jak to miało funkcjonować w oryginale ???! Teraz : dostaliśmy pokój od ulicy , a hotel jest od tej ulicy w odległości 0,5m. Nie da sie spać przy otwartym oknie . Ulica prowadzi do przejścia granicznego opodal i hałas aut i motorów rozpędzających się na długiej prostej jest bardzo duży. Basen : niby normalny , w recepcji przy zameldowaniu zostaliśmy poinformowani , że basen otwarty do godz. 22. Zadowoleni, następnego dnia wracamy po wycieczce w góry do hotelu i o 20.40 żona poszła z dzieckiem na basen. Córka czekała na to cały dzień. O 21 przyszedł ratownik i ... wyprosił je z basenu ! Okazało się, że w potwierdzeniu zamówienia wysłanego emailem , drobnym druczkiem napisane jest , że dla dzieci basen do godz. 21ej. Tak się wytłumaczyli. Hotel rezerwowaliśmy telefonicznie z drogi. Nie emailowo. Córka płakała pół nocy bo czekała na ten basen cały dzień. Recepcja kompletnie obojętna , miała to gdzieś : skomentowali "trzeba było przeczytać email". Nigdy więcej. Jest kilka hoteli w okolicy wartych uwagi ale nie Malinowy Dwór.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od ulicy ekstremalnie głośny. Nie da sie spać przy otwartym oknie, a nie ma klimatyzacji.
Dziękujemy, JanekPodroznik2
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wyśmienite jedzenie i bardzo duży wybór dań. Miła i sympatyczna obsługa. Jedyny mankament to zapach w pokoju. Możliwość zakupu kosmetyków i skorzystania z oferty SPA. Garaż dla rowerów, super rozwiązanie dla osób przyjeżdżających z własnym rowerem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój duży, przestronny ale przeszkadzał nam zapach wilgoci. Po wejściu do pokoju przy zamkniętych oknach nie było komfortowe.
Dziękujemy, mrbean59
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Malinowy Dwór odwiedziłem z polecenia znajomych. Spodziewałem sie ekskluzywnego miejsca, a dotarłem do poprawnego hotelu **** ze spa i basenem. Pokoje urządzone standardowo, łazienka przestronna. Na pochwale zasługuje sauna, gdzie pilnuje sie kultury saunowania. Trafiłem na nocne seanse. Warto było. Atmosfera kameralna. Basen płytki, ale da sie zmęczyć pływając. Odradzam pokoje od strony ulicy...
Śniadanie takie sobie. Gdyby nie kącik regionalny, to czułbym sie jak w hotelu robiącym zakupy żywności w Biedronce. I jednego nie rozumiem... jak można serwować herbatę Sir Williams, taka samą jak na stacji benzynowej BP? To jest poziom smakowy herbaty Saga albo Minutka...

Wskazówka dotycząca pokoi: Odradzam pokoje od strony ulicy.
Dziękujemy, sebastiansC311QE