Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Malinowy Dwór odwiedziłem z polecenia znajomych. Spodziewałem sie ekskluzywnego miejsca, a dotarłem do poprawnego hotelu **** ze spa i basenem. Pokoje urządzone standardowo, łazienka przestronna. Na pochwale zasługuje sauna, gdzie pilnuje sie kultury saunowania. Trafiłem na nocne seanse. Warto było. Atmosfera kameralna. Basen płytki, ale da sie zmęczyć pływając. Odradzam pokoje od strony ulicy...
Śniadanie takie sobie. Gdyby nie kącik regionalny, to czułbym sie jak w hotelu robiącym zakupy żywności w Biedronce. I jednego nie rozumiem... jak można serwować herbatę Sir Williams, taka samą jak na stacji benzynowej BP? To jest poziom smakowy herbaty Saga albo Minutka...

Wskazówka dotycząca pokoi: Odradzam pokoje od strony ulicy.
Dziękujemy, sebastiansC311QE
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Jeśli potrzebujesz odpoczynku, regeneracji, a masz na to niewiele czasu, sprawdź pakiet „Czas relaksu”. My wybraliśmy pakiet 3-dniowy, jest także wersja 5-dniowa. Idealnie dobrane zabiegi, pyszne jedzenie, genialny basen i sauny, w których każdy może się czuć komfortowo. Zewnętrzne jacuzzi z widokiem na góry - nawet w deszczu jest przyjemnością. Polecam!

Dziękujemy, paulinadrazba
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jestem ty 6 ty raz i tak trzymac!!! Obsługa profesjonalna. Wszystko super, Jedzenie wyśmienite i różnorodne. Zabiegi pierwsza klasa. Okolica swietna na spacery i aktywność rowerową. . Poza tym jest co zwiedzić w okolicy. Bajeczne zamki Czocha i Frydland

Wskazówka dotycząca pokoi: Jedyne co mozna zmienic to trochę za miekki materac
Dziękujemy, wmaslowski
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Ogólnie jestem zadowolony, pokój wygodny ale klimatyzacja się zawieszała i po początkowym okresie przestawała działać. Otwieranie okna balkonowego pomagało poprawić komfort ale niestety nasilało znaczny hałas związany z ruchem samochodów. Posiłki dobre, zróżnicowane. Zaplecze spa i rehabilitacja na dobrym poziomie.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, pjerzak
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Jesteśmy w Malinowym Dworze kolejny raz, za każdym razem coraz bardziej zadowoleni z naszego pobytu. Pięknie położony hotel na uboczu Świeradowa, co jest tylko jego zaletą, dookoła lasy i łąki. Bardzo dobre, „ intymne” spa, czyściutki basen z cieplutką wodą i różnymi formami masaży wodnych, dobrze wyposażona siłownia, tarasy słoneczne, itp. Kuchnia- za każdym naszym pobytem coraz lepsza, coraz bardziej urozmaicona. No i to, co najbardziej nam się podoba: przemiły personel w restauracji, panowie i panie już dłużej pracujący, ale i nowi pracownicy- których, mamy nadzieję, uda zatrzymać się na stałe w hotelu- ci ludzie tworzą atmosferę tego miejsca, dla której chce się tu wracać jak najczęściej. Polecamy gorąco.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje z widokiem na Pogórze Izerskie
Dziękujemy, Izabela69