Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jestem ty 6 ty raz i tak trzymac!!! Obsługa profesjonalna. Wszystko super, Jedzenie wyśmienite i różnorodne. Zabiegi pierwsza klasa. Okolica swietna na spacery i aktywność rowerową. . Poza tym jest co zwiedzić w okolicy. Bajeczne zamki Czocha i Frydland

Wskazówka dotycząca pokoi: Jedyne co mozna zmienic to trochę za miekki materac
Dziękujemy, wmaslowski
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Ogólnie jestem zadowolony, pokój wygodny ale klimatyzacja się zawieszała i po początkowym okresie przestawała działać. Otwieranie okna balkonowego pomagało poprawić komfort ale niestety nasilało znaczny hałas związany z ruchem samochodów. Posiłki dobre, zróżnicowane. Zaplecze spa i rehabilitacja na dobrym poziomie.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, pjerzak
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Jesteśmy w Malinowym Dworze kolejny raz, za każdym razem coraz bardziej zadowoleni z naszego pobytu. Pięknie położony hotel na uboczu Świeradowa, co jest tylko jego zaletą, dookoła lasy i łąki. Bardzo dobre, „ intymne” spa, czyściutki basen z cieplutką wodą i różnymi formami masaży wodnych, dobrze wyposażona siłownia, tarasy słoneczne, itp. Kuchnia- za każdym naszym pobytem coraz lepsza, coraz bardziej urozmaicona. No i to, co najbardziej nam się podoba: przemiły personel w restauracji, panowie i panie już dłużej pracujący, ale i nowi pracownicy- których, mamy nadzieję, uda zatrzymać się na stałe w hotelu- ci ludzie tworzą atmosferę tego miejsca, dla której chce się tu wracać jak najczęściej. Polecamy gorąco.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje z widokiem na Pogórze Izerskie
Dziękujemy, Izabela69
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Byliśmy na 5 dniowym wyjeździe z rodziną. Hotel oferuje dużo atrakcji, jak wypożyczenie rowerów (bardzo dobry stan, w innych hotelach miałam negatywne doświadczenia), wypożyczenie kijów do nordic w. Pokoje standardowe są wygodne dla opcji 2+1, śniadania są bogate, obsługa bardzo miła. Mieliśmy opcję z kolacją, pyszne zdrowe jedzenie. Hotel oferował jeszcze szereg innych atrakcji ( salsa, pilates, zajęcia dla dzieci). Dużym atutem jest jego położenie, na uboczu z dala od gwaru.

Wskazówka dotycząca pokoi: Czyste, przestronne z serwisem kawowym (czajnik, filiżanki, herbata) i klimatyzacją.
Dziękujemy, katarzyna007
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Doskonały hotel, świetna recepcja, pokojowe i kelnerzy. Wykwalifikowani, skuteczni fizjoterapeuci i rewelacyjne położenie w czystym, górskim otoczeniu. Doskonała, urozmaicona kuchnia, bogata w warzywa, owoce, ryby i różnorodne mięsa - dla wegan i wegetarian jest także dużo ciekawych propozycji, Fizjoterapia, centrum spa i kąpiele siarkowe godne polecenia i przynoszące wymierną poprawę zdrowia. Kompetentny i pomocny lekarz konsultujący zabiegi. Możliwość wypożyczenia rowerów /polecam te z Lech Sport - kontakt w recepcji/. Wokół hotelu sieć Single Treków - cudownych ścieżek rowerowych poprowadzonych malowniczo po polskiej i czeskiej stronie gór.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej z widokiem na góry a nie od strony drogi. Im wyżej, tym mniej słyszalne odgłosy z restauracji.
Dziękujemy, Biesiekierski