Zrecenzowano 5 grudnia 2017

SPA nie ma sobie rownych, przymila obsluga, profesjonalne zabiegi i na prawde mozna sie odprezyc.
Jedzenie również super, wszystko smaczne, świeże, duży wybór.
Jedynie Pokoje moglyby byc czystrze, bo niestety nasz nie został przygotowany na przyjazd..

Data pobytu: listopad 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, U8387NOkatarzynag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Specjalista ds. marketingu, Malinowy Dwór Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2018

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za komentarz i wysoką ocenę naszego hotelu.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy do nas ponownie! Serdeczne pozdrowienia ze Świeradowa- Zdroju.

Zrecenzowano 4 grudnia 2017

Piękne miejsce, dopracowane szczegóły architektoniczne, spory i wygodny pokój. Ciekawa i smaczna kuchnia, również dania podawane w bufecie. Piękna strefa wellness gwarantująca dobry wypoczynek oraz SPA, dzięki któremu relaks jest pełny. Hotel naprawdę pozwala na "naładowanie akumulatorów"

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Joanna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Specjalista ds. Marketingu, Malinowy Dwór Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 5 grudnia 2017

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za znalezienie czasu i podzielenie się swoją opinią o naszym hotelu z innymi. Jest nam bardzo przyjemnie usłyszeć tak miłą opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego pozytywnego akcentu na nasz temat.

Serdeczne pozdrowienia ze Świerdowa-Zdroju

Zrecenzowano 30 listopada 2017

Jak dla mnie najlepszy hotel w jakim miałam okazję do tej pory spędzić kilka dni. Nie było się do czego przyczepić. Obsługa super, jedzonko ok, pokoje czyściutkie i komfortowe. Mam nadzieję tam wrócić

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, kurczaczek26201

W imieniu całego zespołu pragniemy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię po pobycie w Malinowym Dworze.
Zadowolenie naszych gości motywuje nas do kontynuowania wysiłków w celu sprostania oczekiwaniom odwiedzających nas gości i uczynienia naszej oferty jeszcze bardziej atrakcyjną.
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 29 listopada 2017

Doskonałe spa z ludźmi znającymi się na swojej pracy. Sam hotel już najlepsze lata ma za sobą. Jedzenie bezpłciowe, ciężkie. A la carte lepsze, ale również nie wszystko. Remont drogi w godzinach 8.00-17.00 uprzykrzał czas.

Data pobytu: listopad 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Agnieszka J
Zrecenzowano 15 listopada 2017

Bardzo udany weekendowy wyjazd we dwoje, relaks w spa i odpoczynek. nad restauracja a dokładnie propozycją a'la carte można by popracować - za dużo udziwnień i nieadekwatny stosunek jakości do ceny. zabiegi w centrum rehabilitacji nieporównywalnie lepsze niż w spa - masaże.

Data pobytu: listopad 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, U4320AVmateuszm