Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Na kompletną regenerację i wyciszenie dla par i całych rodzin. Pozwala na złapanie spokoju od zgiełku hoteli wypełnionych. Jest opcja aby się pobawić ale ważniejszy jest aktywny i regeneracyjny wypoczynek. Polecamy na odskocznie do naprawy ciała i ducha. Spa, fizjoterapia, widoki i odpoczynek to jest tam gwarantowane. Przydało by się jeszcze ciut więcej dbałości o detale w pokojach o ofertę sportów rekreacyjnych to będzie sztos :)!

Wskazówka dotycząca pokojów: Poprawić klimatyzacja "samowłączającą się" oraz deski klozetowe. Panele prysznicowe tak zamontować aby nie przeszkadzały podczas kąpieli ;)
Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, jaroslaw_otlowski
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Bardzo sympatyczny hotel dla każdego . Leniuchy - cisza i spokój z dala od centrum , fajne zabiegi SPA , tereny do spacerów, super basen, bezpłatne WIFI, kawiarenka. Dla aktywnych miejsce do wypadów na rowery / wypożyczalnia na miejscu /, trasy na spacery po okolicach / kijki do wypożyczenia na miejscu / , basen , siłownia . Obsługa bardzo miła i pomocna , pokoje w miarę czyste, sprzątane codziennie. Wyżywienie dobre, urozmaicone i ładnie podane. Polecam

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, HAQ55
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Wspaniale miejsce dla zdrowia, sportu i urody. Polozone na uboczu, blisko lasu i polsko-czeskich singltreków. Basen, sauny, spa pozwalaja szybko odzyskac sily a wspaniala restauracja uzupelnic stracone kalorie. Przyjezdzam tu od lat.

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszystko ok.
Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Smakosz53
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Specjalista ds. Marketingu, Malinowy Dwór Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2017

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie opinii na portalu TripAdvisor. Cieszymy się, że był to już kolejny pobyt spędzony w naszym hotelu.
Pozdrowienia ze Świeradowa- Zdroju i do zobaczenia ponownie.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2017

Fantastyczne miejsce, aby odpocząć. Hotel oferuje tyle możliwości, że można ciekawie spędzić kilka dni nie wychodząc. Jednocześnie okolica stawarza wiele możliwości aktywnego wypoczynku( rowery, wycieczki). Hotel czysty, zadbany, jedzenie smaczne, bardzo miły personel. Serdecznie polecam! Byłam w hotelu dwa razy i na pewno wrócę.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, olka918

Szanowna Pani,
Uprzejmie dziękuję za podzielenie się z nami tą przemiła opinią. Bardzo doceniamy poświęcony dla nas czas. Zespół Malinowego Dworu dokłada wszelkich starań aby nasi Goście wyjeżdżali zadowoleni i pełni pozytywnej energii. Niezmiernie się cieszę ,że tak było również w Pani przypadku.
Zapraszamy zatem ponownie i serdecznie pozdrawiamy!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Zacznę od minusów: obrzydliwe jedzenie, ociekające tłuszczem, przygotowane z najniższej jakości produktów, każdy posiłek zatem kończył się bólem brzucha. Na śniadanie twarogi i twarożki w najróżniejszej postaci. Żałuję, że wypiłam zamówioną w barze piña coladę, po której brzuch jeszcze bardziej mnie rozbolał- wąchanie soku przez barmana na moich oczach powinno być sygnałem ostrzegawczym.
Jak hotel 4* może mieć tak brudne szyby na tarasie z jacuzzi i wiekowe wykładziny?
Daję plusa za miłą obsługę w restauracji i strefę wellness- sauny+ basen.
W załączeniu zdjęcia niedopieczonej pizzy, ociekającej tłuszczem lasagne i racuszków z surowym ciastem.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, Ula S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Specjalista ds. Marketingu, Malinowy Dwór Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2017

Szanowna Pani Urszulo,
bardzo zaskoczył nas fakt pozostawienia tak negatywnej opinii odnośnie serwowanego w Hotelu jedzenia. W trakcie Państwa pobytu w sobotni wieczór zaplanowana była włoska kolacja tematyczna, która oprócz pozycji należących do dań cięższych, zawierających z samego swojego charakteru więcej produktów o zawartości tłuszczu jak lasagne (z serem żółtym i mięsem), spaghetti aglio olio (z oliwą) czy racuchów serwowanych na śniadanie (które były z bananami i zapewniam, były dopieczone tak samo jak niespalona a dopieczona pizza), oferowała również potrawy mniej „ociekające tłuszczem” jak chociażby zupa minestrone, penne z bazyliowym pesto i pomidorkami, ciabatty, czy różnego rodzaju sałatki i pozycje z bufetu zimnego.
Każdy z Gości mógł więc wybrać pozycje z menu zgodne ze swoimi preferencjami i możliwościami łączenia dań.
Nadmienię również, iż fakt sprawdzenia produktu przed jego podaniem przez barmana należy w Hotelu do standardów i wskazuje na każdorazową dbałość o serwowanie świeżych produktów dla naszych Gości, szczególnie w cieplejsze dni.

Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii dotyczącej obsługi restauracji oraz strefy wellness, gdzie szyby przy jacuzzi w sezonach z większą ilością małych Gości, rozchlapujących wodę gdzie tylko się da stale ociekają wodą mimo ich bieżącego mycia.

Z poważaniem
Monika Bruś