Uwielbiam!!! To jest cudowne miejsce, którego walorów trudno opisać w trakcie jednej recenzji. I bez porównania z innymi spa. Lokalizacja to największy atut, piękny widok którego nikt nie zasłoni a zarazem w niewielkiej odległości od centrum. Fakt, powrót to hotelu jeat pod górkę ale omówmy się: po tak pysznym jedzeniu oferowanym przez hotel, trochę ruchu się przydaje! A jedzenie jest rewelacyjne. Śniadania obfite, szczególnie w weekendy jest wielki wybór dań a wszystko świeże i lokalne, "domowe" co widać i czuć! A na obiadokolacji szczególnie polecam pierogi.... Pani która je lepi wkłada w nie całe serce i doświadczenie, są rewelacyjne!!! Polecam! Strefa wellness jedna z najlepszych jakie widziałam, na pewno najlepszy widok i sauna sucha. Tężnia solankowa i jacuzzi solankowe to cudowna sprawa, moje zatoki na pewno się oczyściły przez ten weekend. Obsługa hotelu na 5+, widać że ludzie pracujący w tym hotelu są fajnymi ludźmi i że stanowią zgrany zespół profesjonalistów. Żałuję tylko że Kraków jest tak daleko, bo chciałabym przyjeżdżać raz w miesiącu. Ale na pewno zaplanuję kolejną wizytę, może na tygodniowy pobyt z pakietem terapii manualnej która w tym hotelu jest na barfzo wysokim poziomie (wiem, bo przetestowałam i polecam wszystkim z dyskopatią).

Dziękujemy, kiewrelka

Mega pozytyw dla obsługi hotelu, warunki fantastyczne, jedzenie wyśmienite. Bardzo czysto i wygodnie. Położony w cichym i spokojnym miejscu a zarazem blisko centrum. Polecamy z czystym sumieniem. Z pewnością jeszcze wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Super pokój z panoramicznym oknem
Dziękujemy, stuchol
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

bardzo ładne pokoje dobrze wyposażone- klimatyzacja,telewizor ,telefon, sejf. czysta pościel pokoje sprzątane codziennie, fantastyczna obsługa, bardzo urozmaicone posiłki , bardzo smaczne. basen czynny do 22 , salka dla dzieci. Był to nasz pierwszy pobyt ale na pewno nie ostatni

Wskazówka dotycząca pokoi: I piętro pokoje z tarasem, przejście do strefy spa
Dziękujemy, jagolad
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wszystko na najwyższym poziomie! Obsługa, wystrój, czystość, oferta, wspaniała kuchnia. Bardzo obfite śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Piękne widoki. Rewelacyjny apartament typu Silver ze wspaniałym widokiem. Pachnie czystością. Obsługa hotelu rewelacja, panie w recepcji pełna kultura i serdeczność. Wieczorna atrakcja, recital muzyczny na żywo. Strefa wellness bardziej niż zadowalająca.
Przepyszne jedzenie, serce skradły desery, jedne lepsze od drugiego.

1  Dziękujemy, agnieszkakas
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pokoje w części 3-gwiazdkowej bardzo małe, jednakże czysto i miło.
Balkoniki małe i praktycznie nie oddzielone od pozostałych pokojów - brak intymności, co jest dużym minusem.
Niezbyt dokładna informacja nt.miejsca odbioru szlafroków i ręczników na basen, zwłaszcza dla osób mieszkających w cześci 3-gwiazdkowej.
Śniadania - bomba! różrorodne, przepyszne, bardzo duży wybór.
Obsługa zarówna podczas śniadań, jak i wieczorem w restauracji i barze na 5 z plusem.
Hotel dość drogi.

Dziękujemy, Kinga K