“Odpowiednie dla dzieciaków:)”
Lala Cafe — recenzja

Lala Cafe

Mała kawiarnia troszkę oddalona od ul. Zdrojowej. Za rozsądne pieniądze można się tu napić w miarę dobrej kawy i zjeść smaczne ciasto lub gofry. Lala to miejsce przyjazne dzieciom. Jest krzesełko dla malucha, przewijak i też sala zabaw dla starszych pociech. Jedyne czego nam zabrakło to ciepłej i przytulnej atmosfery.

1  Dziękujemy, Wagabundy

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Podobają mi się takie wnętrza, nowoczesne, ale mające klimat. Przytulne siedzenia (kanapy, fotele) wpisane w szkło. Sporo roślin i tematycznych ozdób. Super toaleta. Czysto, przestronnie i świeżo!
Zamówiliśmy lody (w tym sorbety) i ciasto - dobre i kawę - świetna.Dla dzieci można wykupić aktywności w sali zabaw.

1  Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, kawa smaczna .... ciasto pyszne. Bardzo dobre miejsce do odpoczynku, dzieci mogą zająć się same sobą, na sali zabaw. Sala naprawde robi wrazenie, jak na kawiarnie. Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, storwert19
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne miejsce urządzone nowocześnie i z gustem myślę że jedno z ładniejszych w okolicy. Dla rodzin z dziećmi super sala zabaw gdzie dzieci bawia się pod nadzorem kamer w czasie kiedy rodzice mogą się zrelaksować przy pysznych sokach kawie herbacie i ciastach. Polecam nie tylko rodzinom ale z dziećmi to na pewno must be w okolicy szczególnie jak nie ma pogody na zabawy na świeżym powietrzu.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Ida D
Zrecenzowano 20 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trip nie wskazywał tej miejscówki i był to istotny brak na mapie Świeradowa. Zwłaszcza kawiarnianej.
Pyszna kawa w nowoczesnym klimacie wielkomiejskiej kawiarni. Przytulnie, wygodnie i smacznie. Tego szukaliśmy w odróżnieniu od zdrojowych kawiarni trącących myszką albo nieświeżym ciastem tudzież innych dryń barów.
Porą zimową rownież polecam pyszne i rozgrzewające herbaty o zapachu imbiru, goździków i innych smacznych i dobrze wyglądających dodatków.
Ciasta wyborne, nieprzekombinowane, świeże i domowe (przynajmniej tak smakowały). I to akurat pozytywnie odróżnia je od sieciowych kawiarni, które serwują poza dobrą kawą byle co.
Do tego bardzo sympatyczna obsługa więc czego chcieć więcej. Może lepszej lokalizacji bliżej parku zdrojowego ale bez przesady. Spacer nie zaszkodzi.
Dodatkowo sala zabaw dla dzieci. Piętro niżej co jest sporym udogodnieniem dla tych, którzy chcą spokojnie posiedzieć, napić się kawy i porozmawiać.
Koniecznie warte odnotowania na mapie Świeradowa Zdroju.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, krisu_k2r

Lala Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lala Cafe? Podziel się wrażeniami!