Wyjazd z kumplami na single

Szczerze polecam firmę LechSport. Rowery z wypożyczalni w super stanie. Żadnych problemów na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
460michalp
Pobiedziska, Polska
Fantastyczna wypożyczalnia

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
brita-one

Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam firmę LechSport.
Rowery z wypożyczalni w super stanie. Żadnych problemów na trasach singli.
Kwatera bardzo przyjemna. Czysto i spoko miejscówka.
Blisko na single.

Obsługa w osobie Pawła to już kropka nad i.
Bardzo przyjazny i profesjonalnie przygotowany człowiek.
Do tego jak się okazało wręcz jak bardzo dobry kumpel, który cię nie zawiedzie jeśli masz problemy...a takowe akurat miałem.
Miałem ostrą glebę na singlach po Czeskiej stronie.
Paweł zostawił sklep i serwis, wsiadł w swój samochód i przyjechał po mnie, po czym zawiózł do szpitala w Jeleniej.
Baaa...czekał na mnie aż mnie tam opatrzą. Zaznaczam, ze była niedziela!

Czy jeszcze coś trzeba dodawać?

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 460michalp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł L, Kierownik sprzedaży, Wypożyczalnia Rowerów LechSportOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa :) Nasza praca jest naszą pasją i obsługujemy każdego tak, jak chcielibyśmy sami być obsłużeni. ZDROWIEJ!
Rowerowe pozdrowienia! :)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wyjątkowe miejsce! Nie tylko pod względem wyboru sprzętu, ale również samej obsługi. Wypożyczaliśmy 4 rowery: 2 dzieci i 2 dorosłych. Sprzęt świetny, wycieczka bardzo udana dzięki udzielonym cennym wskazówkom. Wszyscy jesteśmy zachwyceni, dorośli nawet bardziej, bo zachwyceni zachwytem dzieci. ;)

Dziękujemy, brita-one

Dziękujemy za miłe słowa, no i polecamy się na przyszłość :)

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wypozyczylismy z mężem dwa elektryki. Rowery sprawne, czyste i super się nimi jeździło. Panowie obsługujący baardzo mili. Polecam! :)

Dziękujemy, agnieszkalenartowska

Dziękujemy za słowa uznania, oczywiście polecamy się na przyszłość :)

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Super szkolenie z Paweł Lech z LechSport, dużo cennych uwag i wskazówek, ustawienia roweru, omówienie zasad jazdy oraz szkolenie umiejętności w terenie na SingielTrackach, szczerze polecam
,napewno tam wrócę!!!!!

Dziękujemy, Krzysztof S

Dziękujemy za miłe słowa! No i oczywiście do zobaczenia na szkoleniu dla średnio zaawansowanych :)

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz drugi korzystam z wypożyczalni rowerów LechSport. Po raz drugi jestem niezwykle zadowolony. Rowery świetne i w doskonałym stanie. Szeroka gama modeli do wyboru. Przy wypożyczeniu dodatkowo wręczany pakiet startowy z mapą ogólną, mapą singletreków, telefonami alarmowymi. Tym razem zdecydowałem się na skorzystanie z ebika. Rower zamówiony tydzień wcześniej przez telefon został dostarczony w umówione miejsce ze szwajcarską dokładnością i dostosowany do budowy ciała po jeździe testowej. Pan Paweł uprzejmy, kompetentny, miły i życzliwy. Z pewnością jeszcze skorzystam. Super, gorąco polecam.

Dziękujemy, Biesiekierski

Dziękujemy za miłe słowa, oczywiście polecając się na przyszłość :)