Wyjazd rowerowy

3 dni jazdy po singletrack i żadnych problemów. Super obsługa i super sprzęt. Rowery VIP. POLECAM... Przeczytaj więcej

_ukaszo843
Fantastyczna wypożyczalnia

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
brita-one

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wyjątkowe miejsce! Nie tylko pod względem wyboru sprzętu, ale również samej obsługi. Wypożyczaliśmy 4 rowery: 2 dzieci i 2 dorosłych. Sprzęt świetny, wycieczka bardzo udana dzięki udzielonym cennym wskazówkom. Wszyscy jesteśmy zachwyceni, dorośli nawet bardziej, bo zachwyceni zachwytem dzieci. ;)

Dziękujemy, brita-one
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł L, Kierownik sprzedaży, Wypożyczalnia Rowerów LechSportOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa, no i polecamy się na przyszłość :)

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wypozyczylismy z mężem dwa elektryki. Rowery sprawne, czyste i super się nimi jeździło. Panowie obsługujący baardzo mili. Polecam! :)

Dziękujemy, agnieszkalenartowska

Dziękujemy za słowa uznania, oczywiście polecamy się na przyszłość :)

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Super szkolenie z Paweł Lech z LechSport, dużo cennych uwag i wskazówek, ustawienia roweru, omówienie zasad jazdy oraz szkolenie umiejętności w terenie na SingielTrackach, szczerze polecam
,napewno tam wrócę!!!!!

Dziękujemy, Krzysztof S

Dziękujemy za miłe słowa! No i oczywiście do zobaczenia na szkoleniu dla średnio zaawansowanych :)

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz drugi korzystam z wypożyczalni rowerów LechSport. Po raz drugi jestem niezwykle zadowolony. Rowery świetne i w doskonałym stanie. Szeroka gama modeli do wyboru. Przy wypożyczeniu dodatkowo wręczany pakiet startowy z mapą ogólną, mapą singletreków, telefonami alarmowymi. Tym razem zdecydowałem się na skorzystanie z ebika. Rower zamówiony tydzień wcześniej przez telefon został dostarczony w umówione miejsce ze szwajcarską dokładnością i dostosowany do budowy ciała po jeździe testowej. Pan Paweł uprzejmy, kompetentny, miły i życzliwy. Z pewnością jeszcze skorzystam. Super, gorąco polecam.

Dziękujemy, Biesiekierski

Dziękujemy za miłe słowa, oczywiście polecając się na przyszłość :)

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła i profesjonalna obsługa. Chłopcy byli zaangażowani, pomocni i znają się na rzeczy. Polecam. wystarczy tej minimalnej ilości znaków

Dziękujemy, wojciechg199
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł L, Kierownik ds. gości, Wypożyczalnia Rowerów LechSportOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa no i polecamy się na przyszłość :)