Hotel jest usytuowany w dobrym miejscu z pełnym zapleczem do wypoczynku - basen, sauny, siłownia, taras, plac zabaw dla dzieci. Obsługa bardzo miła i zasługuje na najwyższe słowa uznania.
Posiłki bardzo dobre, urozmaicone, duży wybór - zupy mistrzostwo świata

Dziękujemy, msokolowska2
Zrecenzowano: 9 września 2019

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym hotelu.
Położenie , miła obsługa personelu , czystość oraz bardzo dobre jedzenie w pełni pokrywało się z tym co wyczytałem przy rekomendowaniu tego ośrodka.
Polecam jestem bardzo zadowolony.

Dziękujemy, kwiatkowskil
Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo przyjemny hotel.Posiada baseny zewnętrzny i wewnętrzny,oraz sauny.Jedzenie smaczne i wystarczający wybór.Cały hotel utrzymany w nienagannej czystości.Personel miły i pomocny.Można przyjechać z pupilem.Lokalizacja świetna w samym centrum Świerardowa.Polecam.

Dziękujemy, ikus112
Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem w tym hotelu drugi raz i jak wcześniej wszystko na najwyższym poziomie. Choć w weekend który byłem wypadało czyjeś wesele to nie było żadnego problemu. Cisza w pokojach. Zorganizowany w tym czasie grill od 17-21. Można było spożywać kilkakrotnie. Basen zewnętrzny super sprawa. Dzieciaki mają co tu robić. Polecam w 100:/: wrócę na pewno.

Dziękujemy, pi0runmk12
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, znakomite i obfite śniadania, dania restauracyjne równie bogate i smaczne. Strefa rekreacyjna bardzo kameralna i zadbana. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Z pewnością przyjadę ponownie. Na poprawę zasługuje miejsce przechowywania rowerów gości - warto, by w jednym z garaży zorganizować specjalnie do tego przewidziane stanowiska, gdzie można rower przypiąć i zostawić bez obaw.

Dziękujemy, 934toh