Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem w tym hotelu drugi raz i jak wcześniej wszystko na najwyższym poziomie. Choć w weekend który byłem wypadało czyjeś wesele to nie było żadnego problemu. Cisza w pokojach. Zorganizowany w tym czasie grill od 17-21. Można było spożywać kilkakrotnie. Basen zewnętrzny super sprawa. Dzieciaki mają co tu robić. Polecam w 100:/: wrócę na pewno.

Dziękujemy, pi0runmk12
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, znakomite i obfite śniadania, dania restauracyjne równie bogate i smaczne. Strefa rekreacyjna bardzo kameralna i zadbana. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Z pewnością przyjadę ponownie. Na poprawę zasługuje miejsce przechowywania rowerów gości - warto, by w jednym z garaży zorganizować specjalnie do tego przewidziane stanowiska, gdzie można rower przypiąć i zostawić bez obaw.

Dziękujemy, 934toh
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Poziom usług na najwyższym poziomie. Pokój przestronny, dobrze urządzony z balkonem. Zawsze czysty i posprzątany. Udogodnienia: dostępny basen wewnętrzny, jakuzzi, sauna, siłownia, basen zewnętrzny z leżakami - wszystko dostępne w cenie pokoju. Posiłki serwowane w formie bufetu , bardzo dobre, zróżnicowane oraz bardzo obfite. Do posiłków napoje - herbata, kawa, soki, woda w cenie. Obsługa bardzo miła, uczynna i pomocna. Spędziłam wraz z mężem 7 dniowe wakacje w sierpniu 2019 r. Gorąco polecam !

Dziękujemy, ela1000000
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wyśmienity pobyt w górach Izerskich. Hotel Krasicki jest świetnym miejscem żeby ten pobyt uprzyjemnić. Miła obsługa, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, fajny standard obiektu / pokoje, basen, kręgielnia i otoczenie wokół hotelu.
Polecam

Dziękujemy, PSosin
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Standard hotelu wysoki, bardzo uprzejma obsługa, smaczne i bardzo urozmaicone jedzenie ( minus za brak ekspresu do kawy dostępnego przy posiłkach). Pokoje przestronne dobrze umeblowane ( minus nasze okna wychodziły na ruchliwą ulicę). Niewielka przestrzeń relaksacyjna wokół basenu wewnętrznego.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, markoc1111