Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, znakomite i obfite śniadania, dania restauracyjne równie bogate i smaczne. Strefa rekreacyjna bardzo kameralna i zadbana. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Z pewnością przyjadę ponownie. Na poprawę zasługuje miejsce przechowywania rowerów gości - warto, by w jednym z garaży zorganizować specjalnie do tego przewidziane stanowiska, gdzie można rower przypiąć i zostawić bez obaw.

Dziękujemy, 934toh
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Poziom usług na najwyższym poziomie. Pokój przestronny, dobrze urządzony z balkonem. Zawsze czysty i posprzątany. Udogodnienia: dostępny basen wewnętrzny, jakuzzi, sauna, siłownia, basen zewnętrzny z leżakami - wszystko dostępne w cenie pokoju. Posiłki serwowane w formie bufetu , bardzo dobre, zróżnicowane oraz bardzo obfite. Do posiłków napoje - herbata, kawa, soki, woda w cenie. Obsługa bardzo miła, uczynna i pomocna. Spędziłam wraz z mężem 7 dniowe wakacje w sierpniu 2019 r. Gorąco polecam !

Dziękujemy, ela1000000
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wyśmienity pobyt w górach Izerskich. Hotel Krasicki jest świetnym miejscem żeby ten pobyt uprzyjemnić. Miła obsługa, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, fajny standard obiektu / pokoje, basen, kręgielnia i otoczenie wokół hotelu.
Polecam

Dziękujemy, PSosin
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Standard hotelu wysoki, bardzo uprzejma obsługa, smaczne i bardzo urozmaicone jedzenie ( minus za brak ekspresu do kawy dostępnego przy posiłkach). Pokoje przestronne dobrze umeblowane ( minus nasze okna wychodziły na ruchliwą ulicę). Niewielka przestrzeń relaksacyjna wokół basenu wewnętrznego.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, markoc1111
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Generalnie cały pobyt bardzo miły i bezproblemowy ale zawsze można coś ulepszyć :)
Sama lokalizacja i wygląd hotelu z zewnątrz nie do końca zachęca.... parking w trakcie budowy, hotel przy samej drodze. Wewnątrz dużo lepiej. Pokój czysty i zadbany, niemniej brakowało mi trochę czajnika oraz sejfu (pokój na parterze z dużym ogólnodostępnym tarasem). Również telewizor nie działał tak jak powinien (zbyt słaby sygnał powodował ciągłe przerywanie większości programów).
Kuchnia bardzo dobra, chociaż powinni trochę przyjrzeć się sprawie napojów... brak czajniczków do parzenia herbaty czy "soki" bardziej jak woda smakowa.
Romantyczna kolacja super aczkolwiek serwowana jak dla mnie za szybko....... romantyczne miejsce wybrane przez obsługę również mogło być bardziej romantyczne niż widok na parking przy oknie.. Myślę że jakieś zasłonki czy wydzielenie innego kącika byłoby lepszym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o czekoladki do pokoju to też raczej wyobrażałem sobie jakiegoś rodzaju pralinki czy coś bardziej wyszukanego a nie paczkę "merci" :).
Tak czy inaczej z pobytu jesteśmy zadowoleni :)

Dziękujemy, arturgas