“Super ”
Caffe Bohema — recenzja

Caffe Bohema
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od czasu, gdy w tutejszym Domu Zdrojowym byłem na rehabilitacji, co najmniej dwa razy do roku bywam w Świeradowie i zawsze przychodzę tu na kawkę i ciacho w tym klimatycznym lokalu.

Dziękujemy, Jacek S

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Klimatyczna kawiarnia w sali spacerowej domu zdrojowego. Duży wybór ciast, lodów i napojów. Próbowałem Czekoladowej pokusy - smakowita! Niestety obsługa pozostawia dużo do życzenia - panie wyraźnie były znużone obsługą gości ;) Czynna do 21.00 - jedna z niewielu w Świeradowie do tak późnej pory ;) :D

Dziękujemy, szym06
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody autorstwa w-ce mistrza Polski w wytwarzaniu lodów. No cóż poszukam lodów u gościa który wygrał. Śmietankowe poprawne, ale surowiec tzn. śmietana średnia. Truskawkowe bardzo przeciętne, wydaje nam się że smak nie jest wyłącznym efektem dodania świeżych truskawek. Dodatkowo truskawkowe zbyt zimne, a tłuszcz w śmietankowych reaguje inaczej na temperaturę niż woda z truskawek. Ceny wysoki: 4 zł gałka. Kawa w porządku ale cukier do kawy tylko biały.

Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ok. Nie mam zdjęcia, bo mi się aparat spieprzył, ale to nie ma znaczenia.
Caffe Bohema to zajefajne miejsce na lody. Pierwszy raz w życiu jadłem czarne sezamowe, kiwi-bananowo-szpinakowe i na koniec... różane. Taki smak jak babcia robiła... ehhhh...
Polecam!

Dziękujemy, 586kamild
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Obsługa absolutnie do dyspozycji klientów. Nie szkodzi że muszą zostać dłużej. Pyszne desery podane z uśmiechem. Polecam lody czekoladowe z wiśnią. Wisienka jest w likierze ...więc raczej dla dorosłych,

Dziękujemy, pleszka19

Caffe Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Bohema? Podziel się wrażeniami!