“Kawa tylko tu.”

Coffee & Drink Bar Kofeina
Zrecenzowano 3 września 2019

Podczas dwutygodniowego pobytu w Świeradowie przez długi czas szukaliśmy miejsca, gdzie jest dobra kawa, bo przyjęło się od lat, że dzień, przed wyruszeniem na wycieczką, zaczynamy od kawy. Kolejne próby były nieudane, dopiero wizyta w Kofeinie okazała się satysfakcjonująca. Może tutejsze espresso nie jest wybitne, ale całkiem dobre, a że miejsce sympatyczne, więc w drugim tygodniu już zrezygnowaliśmy z dalszych poszukiwań i stało się ono naszym stałym punktem startowym. W końcu kawa jest ważna. Poza kawą jednak w Kofeinie można dostać naprawdę znakomite, świeże ciasta. Jako że było lato, więc był placek z tutejszymi niewątpliwie jagodami, znakomita karpatka. Takiej jakości deserów nigdzie w Świeradowie nie spotkałem. Dobrze, ze powstało takie miejsce, bo nie przypominam sobie, żeby było tu zimą 2015 roku, gdy spędzaliśmy ferie w Górach Izerskich.

Dziękujemy, JLORSKI

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 2 razy; raz espresso mocniejsze za drugim razem niestety za dużo wody ale generalnie w porządku, do tego cukier trzcinowy. Nie wymagam więcej. Ciasto z jagodami, duża porcja, prawdziwe jagody do tego bita śmietana. Cena ciasta z kaw umiarkowana.

Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, rewelacyjne ciasto domowe, wspaniały deser lodowy sprawiły, że wróciliśmy tu ponownie następnego dnia. Polecamy z całego serca ☺️

Dziękujemy, Lidia K
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia ładna, miła pani z obsługi, całkiem dobre lody czekoladowe i krówka. Jednak główny aktor, czyli kawa, to nieporozumienie. Piłam dość sporo złych i dobrych kaw, ale takiego grymasu chyba nigdy nie miałam. Nie mogłam dokończyć.
Współczuję, jeśli to rzeczywiście najlepsza kawa w Świeradowie

Dziękujemy, enigmality
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Warto zajść na pyszną kawę - zdecydowanie chce się tam wracać. Polecam znakomitą szarlotkę! Bardzo dobry gatunek kawy i ten aromat... achh

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Nikoleta D

Coffee & Drink Bar Kofeina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Coffee & Drink Bar Kofeina? Podziel się wrażeniami!