Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w dobrej lokalizacji i to na tyle. Potencjał hotelu duży ale niewykorzystany.
Kucharz ma chyba zadanie - truć jedzeniem które serwuje gościom. Obiad podawane o 17 jest letni, ziemniaki nie nadają się do jedzenia, mięso letnie, sałatki leżą na stołach od 15 -tej do 17 -tej i po tym czasie nie wyglądają już apetycznie. Coś strasznego !
Strefa rehabilitacyjna to jakiś żart, tutaj czas się zatrzymał w latach osiemdziesiątych. Pokoje skromne w miarę czyste.
Pani w recepcji sympatyczna, hotel w dobrej lokalizacji i to tyle atutów. Radzę wybrać coś innego.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, MonikaG3394
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę bardzo średni, jego największym plusem jest lokalizacja. Budynek ciekawy z potencjałem, jednak dosc zaniedbany. Śniadania takie sobie, nie zachęcały, natomiast mimo zakupienia obiadokolacji zrezygnowaliśmy z niej całkowicie jedząc na mieście, poprostu były niesmaczne. Jednak mimo pewnych niedogodności wyjazd był bardzo udany.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Milena T
Zrecenzowano: 24 lutego 2018

wszystko jest zrobione w sposob, zeby byly zaliczone te 3 gwiazdki, ale standardy wcale nie sa takie swietne. wifi jest okej, "spa" wyglada jak szpital, pokoje (szczegolnie jak sie trafi na najwyzszym pietrze w lato) to pieklo, a restauracja to stolowka. po prostu okej, ale nie dla wygodnickich.

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam brac pokoje na nizszych pietrach (przynajmniej w lato) jak nie chcecie sie udusic
Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, ZosiaS71
Zrecenzowano: 12 lutego 2018

W hotelu "Świeradów" byliśmy po raz czwarty. Generalnie w porządku,choć to nie poziom na trzy gwiazdki...hotel ma swój klimat, ale wymaga bieżącej renowacji. Jedzenie na poziomie stołówki, minus za brak dokładania potraw podczas śniadania...soki nie do picia...Polaków w hotelu praktycznie brak- wszędzie nasi zachodni sąsiedzi, którzy nie grzeszą taktem, ani kulturą osobistą- niestety :( i raczej brak poczucia swobody w owym hotelu. Telewizory wymagają wymiany, oświetlenie w łazienkach również. Ogólny poziom średnio- dobry, ale hotel nie dla rodzin z dziećmi...

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój z werandą jest najlepszym, z tych w których gościliśmy...
Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, magdab692
Zrecenzowano: 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Dramat pod każdym względem. Brud i nie chlujstwo . Nie wiem dlaczego 3 gwiazdki. Dałbym 1 ale że względu na dobre sniadania daje 2. Parking na 5 samochodów. Stary budynek zaniedbany wszystko skrzypi. Urządzenia łącznie z tv to muzeum. Ohyda . Ale najgorsze niewygodne łóżka. Dawno zużyte materace.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Eugeniusz R