Świeradów Zdrój
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Znakomity hotel, świetna lokalizacja! Rewelacyjna obsługa, super baza wypadowa dla osób lubiących aktywny wypoczynek.
Idealnie nadaje się na wyjazdy rodzinne (byliśmy z dwuletnim synem). Cisza i spokój. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdy pokój ma świetny widok bo jest położony w otulinie gór
Dziękujemy, tomzyw
Zrecenzowano: 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce i dla rodzin jaki i par,bardzo blisko centrum,jedzenie dość dobre,basen,w zimie bardzo blisko stok narciarski,a w lecie szlaki górskie,jedyny minus to jak na taki bardzo duży hotel to brak dużej sali zabaw dla dzieci,pokoje bardzo ładne-my trafiliśmy na apartament dwu poziomowy,z racji statusu sanatorium bardzo dużo osób starszych głównie Niemców.

Dziękujemy, MAGDALENA W
Zrecenzowano: 6 marca 2019

Hotel godny polecenia .Przebywaliśmy z Żoną w dniach 18.02-01.03.2019 i jesteśmy z pobytu bardzo zadowoleni . Personel hotelu jak i restauracji oraz SPA zasługują uznanie . Jedyny mankament to zbyt mały basen i sauna Fińska jak na tak dużą liczbę gości hotelowych Pokoje i łazienki przestrzenne i czyste.Goście hotelowi niezależnie od nacji nie są wyróżniani wszyscy są traktowani jednakowo co zasługuje na szczególną uwagę godne do polecenia w innych tego typu obiektach na terenie naszego kraju .A z tym nie jest najlepiej . Na uwagę zasługują imprezy integracyjne występy zespołów i innych artystów ( wstęp wolny ) Jeżeli chodzi o restaurację i posiłki to również nie można nic zarzucić . HOTEL & SPA godne polecenia .Cena adekwatna do standardu .

Dziękujemy, jw492017
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Byliśmy tu w lutym 2019r. przez 6 dni. Hotel duży ale przytulny, pokoje wystarczająco duże, czyste i wygodne. Lodówka w pokoju, ale brak czajnika. Posiłki w bardzo dogodnych porach , w miarę zróżnicowane, w dużej ilości. W porze obiadowej kto pierwszy ten lepszy...niestety niektóre dania dostępne tylko po 17 :( później już brak. Bardzo dobre miejsce wypadowe zarówno na wycieczki piesze (bliskość szlaków) jak i do kolejki gondolowej. Polecam

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój w nowej części bardzo ok-nowe wyposażenie, schludnie i ciepło. Sniadania ok. Na parkingu ciężko znaleźć miejsce, Obiadokolacje slabe-niewielki wybor-gorsza jakoś niż na sniadaniach (jedynie zupy są ok). Dobre położenie do stoku-można dojść na piechotę jeśli ktoś nie boi się wejść kawałek pod górę. Można korzystać w cenie z basenu i saun-to plus. W hotelu dużo starszych sąsiadów z zachodniej granicy. Za opłatą można korzystać z zabiegów. Pomijając słabe obiadokolacje (trzeba dojesc na mieście albo zrobić zakupy do pokoju) polecam

Dziękujemy, jolazkmobile j