“Super miejscówka ”
Mały Dworek — recenzja

Mały Dworek
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

To jedno z tych miejsc, gdzie można zjeść jednego z lepszych smażonych pstrągów w okolicy. Polecam też bardzo elegancko podaną herbatkę, w czajniczkach i filiżance. Umiarkowane ceny, dostępny parking na kilka aut i czyściutko utrzymana toaleta. Jest ogródek pod parasolami i mały placyk zabaw dla dzieci. Ogólnie bardzo polecam to miejsce.

Dziękujemy, Jacek S

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Miejsce urokliwe.....uważam że jedno z lepszych miejsce w mieście żeby smacznie zjeść.obsluga miła ...obiady świeże i szybciutko podane ... Polecam !

Dziękujemy, Gosiamalgosia-p
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Na obiad zdecydowaliśmy się ze znajomymi ponieważ lokal znajdował się w pobliżu miejsca gdzie mieliśmy nocleg. Zamówiliśmy schabowego i golonkę oraz placki ze śmietana. Kelnerka przychodziła do nas dwa razy bo szef kuchni nie zrozumiał jakie placki były zamówione po czym Pan przy barze niegrzecznie zwróciła jej uwagę co było słychać przy naszym stoliku. Faktycznie zostaliśmy szybko obsłużeni ale Pani, która przyniosła jedzenie stwierdziła, ze kelnerka jest trzeci dzień w pracy i wszystko zle robi. Myśle, ze taki uwagi są nie na miejscu przy gościach to była sprawa, która należało załatwić bez naszego udziału. Byliśmy trochę w niezręcznej sytuacji. Jedzenie było przyzwoite.Niestety ceny kosmiczne osobiście uważam, ze ceny są nastawione na zagranicznych gości.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, papryka20
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

karta menu przemyślana dania świeże szybko podane przez miły personel idealne miejsce na spedzenie czasu przy kominku GORĄCO POLECAM

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, barbraja
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśniki poezja schabowy plus kapusta pychota pomidorowa potwierdzam przepyszna obsługa bardzo miła będziemy wracać

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, KatarzynaW8538LW

Mały Dworek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mały Dworek? Podziel się wrażeniami!