“Spacer po Swieradowie”

Restauracja Sekrety Piwowara
Opis: Witamy w restauracji Piwowar Lwówecki, położonej u podnóża Gór Izerskich, co pozwala wypocząć na tarasie widokowym, delektować się widokami sięgającymi do 50 km i niezwykłymi barwami zachodu słońca. Dbając o tradycje kulinarne, proponujemy Państwu szeroki wybór potraw regionalnych. Mamy zaszczyt zaproponować całą gamę niepasteryzowanego piwa z najstarszego browaru w Polsce.

Za każdym razem będąc w Świeradowie odwiedzamy Wasza restauracjeJedzonko zawsze smaczne,obsługa miła i zawsze chętnie do Was wracamyPolecam wszystkim!!!

Dziękujemy, Gabrysia1983

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Do Sekretów Piwowara wybraliśmy się z mężem na obiad. Usiedliśmy w środku, ponieważ na zewnątrz wszystkie stoliki były zajęte, a poza nami na sali były jeszcze 2 osoby. Przez 10 minut nikt do nas nie podszedł. Przesiedliśmy się na zewnątrz, ponieważ miejsce akurat się zwolniło i tam czekaliśmy kolejne 5 minut na panią, która widząc, że nie mam kart spytała, czy już coś wybraliśmy. Na odpowiedź, że nie wiemy co jest w karcie, ponieważ jej nie dostaliśmy kartę można sobie wziąć samemu przy wejściu. Zaznaczam, że jesteśmy w restauracji w obsługą kelnerską, a nie w barze mlecznym. Po przewertowaniu karty wybraliśmy krem z kurek, karkówkę i mix pierogowy - wszystko podane szybko i bardzo pyszne: karkówka doprawiona w punkt, z pyszną cebulką, a pierogi jak w domu! Niestety, jedzenie to jedyny mocny punkt tej restauracji. Po skończonym posiłku przez 20 minut nikt nie zabrał od nas talerzy, ani nawet nie podszedł. Dopiero zawołany przez cały ogródek kelner posłał po koleżankę, aby przyszła z terminalem. Wielka szkoda, bo jedzenie naprawdę dobre i w rozsądnych cenach. Niestety, w restauracji ważna jest także obsługa a ta w Sekretach Piwowara jest moim zdaniem fatalna.

Dziękujemy, Aleksandra T
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja poza centrum, sporo miejsca na zewnątrz. Miła obsługa. Jedzenie smaczne.
Desery również ok.
Dla fanów piwa :-)
Polecam!

Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza restauracja w Świeradowie, która naprawdę mnie zachwyciła. Żeberka w piwie rozpływające się w ustach, soczysta kaczka i smakowity krem z kurek. Polecam, ja zdecydowanie tu wrócę.

Dziękujemy, Iza P
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byliśmy z rodziną w sumie dwa razy. Sprawdzone kilka potraw i wszystkie pyszne. Żurek, kluski śląskie z pieczenią czy bez, kopytka, pierogi ruskie. Wszystko pyszne. Porcje spoko tak jak czas oczekiwania i ceny. Aż szkoda że brakło czasu na spróbowanie innych potraw. Polecamy bardzo.

Dziękujemy, 74damian

Restauracja Sekrety Piwowara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sekrety Piwowara? Podziel się wrażeniami!