Zrecenzowano: 18 stycznia 2017

Hotel na pewno nie zasłużył na 5 gwiazdek. Architektoniczny koszmarek z błękitnymi wieżyczkami, gwiazdami i półksiężycem. Jak to zwykle bywa, zbyt mało leżaków przy basenie i na plaży (i zajmowanie leżaków bladym świtem). Plaża niewielka, ale zadbana; można też wypoczywać na tarasie nad samym morzem. Zejście do morza bardzo łagodne, nie za płytko, i nie za głęboko. Plaża strzeżona przez ratowników. Miła lokalizacja, z dala od serca kurortu Didim, w spokojnej dzielnicy (jeżli ktoś marzy o gwarze, barach, sklepach, to tu tego nie znajdzie). Niedaleko śmieszny, dziki camping i osiedle willowe z małą plażą. Do centrum, na bazarek i do portu 20 minut dolmuszem wprost spod hotelu. Niedaleko hotelu malownicze skałki, idealne na wieczorny spacer.
Przy basenie straszny hałas - muzyka disco na pełną moc, aż trudno rozmawiać. Animacje bardzo słabe, nastawione ewidentnie na tureckiego turystę (spektakl z połykaniem ognia zakończył się płonącymi symbolami Turcji i odśpiewaniem tureckiego hymnu, połączonym z wymachiwaniem pięściami... dziwne uczucie, stać w takim tłumie). Animatorzy bardzo słabo mówili w jakimkolwiek innym języku niż turecki (dzieci chciały skorzystać z mini-klubu; panie powiedziały "noł inglisz" i po prostu się odwróciły). Aerobic i inne animacje sportowe to kompletna żenada, zero profesjonalizmu; gry i zabawy raczej dla Turków (inni turyści nie byli zapraszani). Akurat byliśmy pod koniec Ramadanu i na zakończenie było święto i impreza, ale czuliśmy się jak intruzi, co nas trochę zdziwiło, gdyż to już kolejny nasz pobyt w Turcji.
Duży plus za jedzenie: bardzo smaczne, urozmaicone i nawet jeżeli przyszło się późno, wciąż był wybór. Mięsa, kasze, grillowane warzywa, codziennie coś innego świeżo grillowanego na zewnątrz przez poważnego pana grillmana.
Bardzo fajnie wyposażona siłownia rekompensowała nam braki w animacjach sportowych. Bardzo przyjemny i profesjonalny salon masażu - skorzystaliśmy z hamamu i różnych masaży, wykonanych na najwyższym poziomie.
Pokoje niewielkie, ale wszystkie z widokiem na morze. W naszym pokoju było czyściutko, pani bardzo dbała; znajomi z kolei nie trafili na dobrą obsługę.
Wypoczęliśmy, ale na pewno tak nie wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach pośrodku (nad recepcją i wejściem) można na balkonie złapać WIFI. Wszystkie pokoje z widokiem na morze.
Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, MonikaO376
Zrecenzowano: 20 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Plusy: ładny pokój z widokiem na morze i przepiękne zachody słońca, sprzątane bez zastrzeżeń. Fajny basen ze zjeżdżalniami, hotel blisko plaży. Bardzo łagodne zajście do morza i sam piasek. Przyjemny ogród hotelowy. Otoczenie hotelu bardzo spokojne, wokół same domki. Jak ktoś jedzie na zakupy to musi się troszkę wysilić, żeby dotrzeć do sklepów, bo w miejscu hotelu ich nie ma wcale (oprócz małego hotelowego oczywiście ). Jedzenie ok- ale bez szału. Minusy: obsługa żenująca, liczyli się tylko ich tureccy goście, na otrzymanie pokoju czekaliśmy 2 godziny przy samej recepcji- katastrofa! ! Poza tym bardzo nieuprzejmi - chociaż doprawdy wcale nie dawaliśmy im powodu do tego. Na samej plaży bardzo ciasno, jak brakowało leżaków pomimo próśb nie otrzymaliśmy żadnej pomocy - a jak przyszli Turcy to wszystko się znalazło!! Na terenie hotelu mogliby się trochę przyłożyć do czystości - windy, lobby, stołówka - chociaż byliśmy w największym sezonie, więc to może być duże wyzwanie jak na tak duży obiekt. Ogólnie nie było najgorzej, ale tam na pewno nie wrócę☺

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Adriana R
Zrecenzowano: 20 września 2015

Hotel zapewne nie 5-ciogwiazdkowy. Byłam w tym hotelu we wrześniu i było mnóstwo niedociągnięć. Wybierałam hotel bardzo długo ze wzgl. na przykre doświadczenia na corocznych wakacjach. I tym razem nie było dobrze ... Hotel na totalnym odludziu, żadnego sklepiku, na zakupy tylko i wyłącznie trzeba było było jechać (ok 30 min) dolbusem. Fakt, jeździł często ale był zatłoczony co było dla mnie utrudnieniem z 2-ką dzieci. Plaża wąską, leżaki położone w ogromnym ścisku (tak jak i na basenie) gdzie nie było mozliwości nawet lekko go przesunąc w stronę słońca. Nie było rónież barku na plaży, myślę że wrzesień to nie grudzień gdzie nie ma już sezonu!!!!Po napoje trzeba było chodzić na basen , po uprzednim prysznicu żeby nie nanieśc na basen piasku. PORAŻKA!!! Jedzenia dużo, bardzo szeroki wybór, więc to uratowało sytuację, ale jeśli chodzi o czystość na stołach.... bez komentarza. Faktycznie w hotelu było 80 % rodzin tureckich bo hotel ma podpisaną um, ze związkami zawodowymi.Na początku byłam tym przerażona ale później w ogóle nam to nie przeszkadzało. Są bardziej uczynni i mili niż polacy w stosunku do siebie. Ich dzieci to anioły w porównaniu z naszymi które słychać wszędzie!Dlatego są naprawdę nieszkodliwi. Basen to dla mnie też niewypał. brodzik bardzo malutki , a malutkich dzieci chmara, głęboki zaczynał się od 1,40 cm więc dla córki był z kolei za głęboki i bała się do niego wejść.Pokoje sprzątane codziennie ale naprawdę po łebkach.ogólnie jak położenie tak i cały hotel stanowczo kosztowł za dużo jak na te warunki. nie oczekuję luksusu bo nie po to się tam jedzie ale cena też powinna odzwierciedlać warunki!!! Nie polecam!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje różnie usytuowane, my mieliśmy z widokiem na morze i basen, znajomi z widokiem na kontenery i kury!!!!!
Termin pobytu: wrzesień 2015
2  Dziękujemy, luizaM74
Zrecenzowano: 15 września 2015

Świetny hotel. Na zakupy ok 25 min autobusikiem (3,6) do Didmy ( 2 TRY za osobę w jedną stronę). Jeżdżą co 30 min.
Plaża wąziutka, piaszczysta. Jest taras z 3 rzędami leżaków.
Świetny All, aczkolwiek ostatnie dni - brak whisky (jakiś wypadek transportowy czy coś).
Pokoje duże - wszystkie z widokiem na morze i wielki basen. Codziennie zmieniane ręczniki. Ręczniki na plażę. Basen kryty, siłownia. Siatkówka, pingpong, rzutki
Non stop coś do jedzenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Niestety, leżaki lepiej rezerwować około 7. Obsługa słabo zna angielski, tylko kilka osób. Niemiecki wcale.
Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, 608witoldw
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2015

hotel, o czym biuro Itaka nie informuje, to dom wczasowy dla rodzin tureckich z małymi dziećmi, fotki na stronie to fotomontaz, plaża ma 3 metry szerokości, nieopisamy scisk przy basenie i na pseudo plazy , wrzask i piski małych dzieci od rana do póxnej nocy, brudno, beznadziejna obsługa, zenujaca animacja, obsłyga nie mówiąca albo bardzo słabo po angielsku, nie działanigdzie klimatyzacja poza pokojami, w których natomiast zyje swoim zyciem, bardzo słabe all inclusive, dyskryminacja polskich turystów, klub nocny to jakis zart, jedynie to jedzenie moze sie zbliza do 4 gwiazdek, ogólnie masakra, omijajcie ten hotel szerokim łukiem, turysci składaja zbiorcze protesty reklamacje, tylko na poczatku sierpnia było ich kilkadziesiaąt, no i co wazne, 95 procent gosci to Turcy, walka o lezaki od 5 rano, oceniam najwyzej na 3,5 gwiazdki

Wskazówka dotycząca pokoi: omijajcie go z daleka
Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, jerzy k