“Tam trzeba zjeść! ”
Snack Bar A Pipa — recenzja

Snack Bar A Pipa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Kolejka przed wejściem i już wiadomo, że warto. Stolik dostaliśmy po ok. 10 min. Jedzenie również dość szybko. Smacznie, w przystępnych cenach, bardzo duże porcje! Grillowana kałamarnica i stek z jajkiem, do tego miska frytek i sałata. Pychota :)

Dziękujemy, gie_efe

Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świeże ryby, dobrze przyrządzone. Pierwszego dnia jedliśmy grillowanego tuńczyka i espadę, kolejnego wróciliśmy na łososia oraz szaszłyk wołowy. Dania podawane do wyboru z frytkami/ziemniakami/ryżem, a także surówkami. W weekend większość lokalu zarezerwowana (popołudniowe otwarcie o 18, warto być punktualnie lub wcześniej zarezerwować stolik). Gorąco polecamy!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, bazyliaszpinak
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Maly, przytulny lokal, jedzenie swietne, jedlismy zupe dnia i espetade, bardzo dobra, cena ok. Obsluga mila. Polecam.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Pawel K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Odwiedzając Porto da Cruz (po kąpielach w naturalnych basenach) naprawdę warto zjeść w tym lokalu. Bardzo kameralny przy wąskiej uliczce. Niewiele stolików, czysto i schludnie. W środku lokalni mieszkańcy, co dla mnie jest wyznacznikiem jakości i tradycyjnego jedzenia. Byliśmy tam w 4 osoby. Wszyscy zamówiliśmy ryby (każdy inną), wszystkie pyszne i warte polecenia. Porcje bardzo duże. Po przyniesieniu jedzenia czuliśmy się jak na małej uczcie. Ceny też bardzo przyzwoite ( w porównaniu z cenami w stolicy). Świetna proporcja ceny do jakości i wielkości porcji. Obsługa (dwóch panów podczas naszego pobytu) bardzo sympatyczna i pomocna. Będąc w okolicy trzeba zajrzeć do tego miejsca. Nawet jeśli nie jesteście głodni to można wypić tam dobrą kawę w środku lub przy czerwonej beczce na zewnątrz. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, hubert405
Zrecenzowano 30 grudnia 2016

Jedno z najfajniejszych miejsc w jakich jedliśmy na Maderzę, prawdobodobnie wrócimy tam jeszcze kilka razy :) pyszne kalmary i ośmiornica, bardzo profesjonalna obsługa i wyluzowana atmosfera.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Adam T

Snack Bar A Pipa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Camara De Lobos, Madera
Paul do Mar, Calheta

Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w Snack Bar A Pipa? Podziel się wrażeniami!