“Tragiczna obsługa, jedzenie słabe”

Restaurante Convento das Vinhas
Nr 10 wśród 77 Restauracje (Calheta)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Wybraliśmy się do tego lokolu głównie na ikrę z pałasza, niestety akurat zabrakło. Zdecydowaliśmy się więc na przystawkę zupę pomidorowo cebulową z jajkiem i krewetki z czosnkiem. Zarówno zupa jak i krewetki bardzo tłuste, krewetki zanurzone byly całe. Na główne wzięliśmy Pałasza z bananem i sosem z marakui i tu jedyny plus tego bo ryba była na prawde smaczna za to danie z wieprzowiną było straszne. Raz że mięso było stare to przesolone. Frytki chyba najgorsze jakie w życiu jadłem . Smakowały jakby były usmażone rano a wieczorem odgrzane w mikrofalówce.. dużym minusem byli kelnerzy i bardzo sztywna atmosfera. Na wejściu dostslismy poczekadełko w formie chlebka z czosnkiem którego nie zamawialiśmy a zostało nam doliczone za to do rachunku. Kelner podczas całej naszej wizyty stał nad nami i patrzył jak jemy... nikt sie tam nie uśmiechał , nie zapytał czy jesteśmy zadowoleni. Nie polecam. Jedna gwiazdka dodatkowo tylko za dobrą rybę.

Dziękujemy, Rutekfryzjer

Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie położona restauracja z widokiem na ocean. Świetna obsługa, atmosfera i przepyszne jedzenie. Ostrzegam, bardzo duże porcje! Wszystko, co zamówiliśmy było pyszne. Pierwszy raz mogłem spróbować lapas. Nigdzie do tej pory ich nie było. Wszystko świeże. Na koniec pyszny deser i kawa. Polecam z czystym sumieniem. Ceny umiarkowane.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 541krzysztofk
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Restauracja elegancka, kelnerzy profesjonalni, atmosfera przyjemna, czysto, piękny widok na małą zatoczkę. Zamówiona Espetada i świerza rybka - Peixe do Dia. Dania smaczne.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, tataimama
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

To był mój najlepszy posiłek, jaki zjadłam w ciągu 2-tygodniowego pobytu na Maderze. Super świeże owoce morza i ryby, przygotowane w doskonały sposób. Piękny widok, przemiła obsługa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kadykari
Zrecenzowano 11 maja 2017

Restauracja położona w świetnej lokalizacji, z widokiem na ocean i miasteczko w dole. Miejsce raczej eleganckie, stąd trzeba liczyć się z ciut wyższymi cenami. Jednak każde wydane euro jest warte tego miejsca - stek jaki mi zaserwowano był absolutnie najlepszym jaki w życiu jadłam! Podobnie espada z bananami i sosem z marakui - wyśmienita. Porcje spore. Polecam z całego serca:)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, ada_zs

Restaurante Convento das Vinhas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurante Convento das Vinhas? Podziel się wrażeniami!