“Tuńczyk ekstraklasa!”

Restaurante Serra e Mar
Nr 3 wśród 26 Restauracje (Santana)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry grillowany tuńczyk ze świeżych połowów. Bardzo duża porcja. Pyszne domowe białe wino. Ceny przystępne. Polecam!

Dziękujemy, 153konradz

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było pyszne. W ofercie dnia był tuńczyk i gulasz cielęcy w bardzo dobrej cenie. Na deser zjedliśmy wyborne ciasto czekoladowe. Bardzo polecamy! Obsługa przemiła. Wystrój miejsca lokalny i miło spędziliśmy tam czas.

Dziękujemy, polarworld7
Zrecenzowano 4 marca 2019

O ile ryba w tej restauracji była po prostu dobra, to mięso było naprawdę rewelacyjne. Najpierw zamówiliśmy przysmaki z koszyka, jako starter. W koszyku oprócz standardów typu oliwki, masło czosnkowe, pieczarki, tapenada i bób znalazły się również dwie miseczki z mięsem. Mięso przyrządzone było znakomicie, ale ku mojemu zdziwieniu danie główne, wołowina pieczona na kamieniu, było jeszcze lepsze. Jako drugie danie główne zamówiliśmy espadę, która już nie była tak rewelacyjna. Niemniej dla mięsa, warto!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Krzysiulla
Zrecenzowano 12 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

B. dobre jedzenie w sensownej cenie i prze-miła obsługa. Byliśmy z 5 m/s dzieckiem i pani z obsługi ją ogarniała kiedy jedliśmy Naprawdę cudowni właściciele.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, miksor
Zrecenzowano 7 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i klimatyczne miejsce, mimo że na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia. Jedzenie wyśmienite, porcje bardzo duże. Obsługa przemiła:)

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Alicja P

Restaurante Serra e Mar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurante Serra e Mar? Podziel się wrażeniami!