Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten hotel, trzyma standard sieci. Pokoje mogłyby być nowsze ale to jedyny minus. Widoki warte milion dolarów. Super obsługa. Pyszne jedzenie. Piękny i rozległy teren hotelu - jest gdzie spacerować. Hotel na uboczu. Plaże małe i kamieniste. W pobliżu dwa sklepy i przystanek autobusowy. Można pojechać autobusem do Rethymno spod hotelu.
Hotel wart polecenia. I powrotu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Magda
Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały hotel z bardzo uprzejmą obsługą. Codziennie kuchnia tematyczna np. grecja, japońska, włoska, hiszpańska. Pyszna kuchnia. Hotel bardzo czysty. Codziennie wymieniane ręczniki, uzupełniana herbata, kawa. Dogodna lokalizacja, przystanek autobusowy obok hotelu. Autobusem który kursuje co pół godziny dojedziemy do pobliskiego Rethymno za 2,20 euro lub Panormos. Obok trzy wypożyczalnie samochodów. W jednej obok supermarketu nie blokują karty kredytowej za wypożyczenie. Piękny ogród, baseny z morską wodą. Iberostar to Iberostar. Gorąco polecam. Dwa tygodnie to za mało. Za rok wrócimy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, LoveTravel799435
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest ogromny możesz mieszkać w budynku cztero piętrowym lub w małych bungalow. Zejście do samego morza jest niezbyt dobry. Miejsc przy basenach niezbyt dużo więc trzeba być wcześniej żeby sobie zająć. Basenów kilka ale i ludzi ogromnie dużo. Żeby wynająć dobrej cenie samochód trzeba pojechać do miasteczka. można to zrobić kolejką która jeździ między hotelem a Panormo. Jedzenie jest bardzo dobre ale powtarzalna. Znakomity wybór oliwy z oliwek z całej Krety. Nawet te drogie są dostępne. Pokoje w zależności które się dostanie są duże i wygodne. Samo położenie hotelu pozwala w miarę szybko i dostać się do Iraklionu lub Chani. Ogólna ocena dobra miła obsługa. W Panormo można bardzo dobrze zjeść i tanio jeżeli ktoś chciałby jakiś lunch.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, Juliusz L
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny, czysto miło i przyjemnie. Jedzenie pyszne . Polecam na wakacje. Heraklion 1 h jazdy. A tam Knossos i sam Minos. Lepiej wynająć samochód niż jechać na wycieczkę z biura. Za 2,2 euro można pojecha autobusem do Rethymno. Urocze miasteczko.

Termin pobytu: sierpień 2018
5  Dziękujemy, jolantan000
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowny hotel, piękne widoki, jedzenie przepyszne, według mnie najlepszy hotel na Krecie. Przy każdym basenie bar, muzyka na żywo. Polecam dla rodzin jak i dla par. Wart każdej złotówki. Na pewno jeszcze tam wrócimy

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Michal S