Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy koniec czerwca. Mieliśmy pokój rodzinny. Pokoje czyste sprzątane codziennie. Jedzonko rewelacja dania z grilla palce lizać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Desery,owoce,lody do każdego posiłku. Obsługa bardzo miła. Animacje tylko w języku niemieckim i angielskim ale nam to w ogóle nie przeszkadzało animatorzy rewelacyjni( były tylko 3 polskie rodziny) a i tak zachęcali nasze dzieci do zabawy. Wieczorami dyskoteka dla dzieci, wieczory tematyczne. Bardzo blisko plazy. Do miasteczka 15 min spacerkiem. Dla nas było super. Jeszcze raz bym wróciła do tego hotelu.

1  Dziękujemy, agnieszka_973
Zrecenzowano: 31 października 2018

Byliśmy tam z rodziną od 21 do 28 paź 2018 . Było naprawdę super . Za cenę 1400 zł to naprawdę godne polecenia miejsce , bywaliśmy w hotelach o większej liczbie GWIAZDEK i wcale nie były lepsze . Uważam że zarówno obsługa oraz cały personel na bardzo wysokim poziomie . Miejsce czyste . Klimatyzacja działa . Plaża ok . Naprawdę fajne miejsce .

Wskazówka dotycząca pokoi: Widoki z pokoi wychodzących na morze są przepiękne.
Termin pobytu: październik 2018
2  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny, pokoje i łazienka bardzo zadbane, WiFi działające w miarę sprawnie, w pokoju, przy basenie oraz recepcji. Obsługa restauracji przemiła Hotel niedaleko piaszczystej plaży, na której w danym okresie praktycznie nie było ludzi. Urozmaicone jedzenie.
Wszytsko ustawione pod Niemców.Animacje dość słabe.All inclusive też. Mociejsze alkohole dopero poznym popołudniem, jedyna możliwość picia napojów to w plastikowych kubeczkach, oraz zakaz nalewania do butelek. Daleko od centrum ( trzeba dojść 15-20 min do wioski rybackiej, z której odjeżdża autobus 3,2 € za 15 min drogi do centrum Kos). Brak opcji lunch box-u

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 631julia
Zrecenzowano: 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wakacje we wrześniu 2018 .hotel super kameralny.obsluga ok.jedzenie super jedynie plaza taka sobie morze wyrzucalo wodorosty .animacje tylko po niemiecku i troch e nudne .okolica spokojna do najbliższego miasteczka 2 km można dojść bezpośrednią promenada przy morzu.polecam wszystkim którzy szukają spokoju na wakacjach

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Alina N
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ten niby hotel 4 gwiazdkowy to max 3 gwiazdki z wielu przyczyn, chociazby faktu ze:

- nasz pokoj polaczony jest ‚wewnetrznym lufcikiem’ z drugim przez lazienke i doslownie wszystko slychac co sie dzieje u sasiada :(
- jedzenie mocno srednie
- all inclusive mocno reglamentowne tj by sie napic drinka - przy basenie - trzeba czekac do 20
- wszystkie animacje i atrakcje tylko po niemiecku co dla dzieci jest slabe
- klima ktora miala byc jest tylko w jednym pokoju a o drugim zapomniano
- bliskosc do lotniska sprawia ze czasem czuc sie mozna jak na ursusie w Warszawie :)

Plusy to cisza i spokoj, bliskosc miasteczka, wygodne lozka i fajna jak na greckie standardy plaza i morze.

Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, maciejpiwowarczyk1