Hotel bardzo przyjemny, pokoje przestronne, jedzenie dobre, każdy może znaleźć coś dla siebie. Owoce morza były serwowane co drugi dzień. Plac zabaw dla dzieci ale animacje tylko w języku czeskim i francuskim. Dużo owoców, warzywa, ciasta. Lokalizacja rewelacyjna, góry i morze, mieliśmy pokój z widokiem na morze. Polecam.

Dziękujemy, Lena P

Hotel bardzo piękny który polecam bardzo czysty zadbany i bardzo miła obsługa jedzenie jest bardzo dobre w restauracji jest duży wybór jest dużo owoców bardzo polecam wszystkim bardzo miła obsługa dziękuję

Dziękujemy, Stasia54

Bardzo podobał nam się pobyt w hotelu. Hotel jest blisko plaży. Pokoje sprzątane codziennie. Obsługa miła i życzliwa. Na pewno tu wrócimy. Bali jest to spokojne miasteczko z 4 pięknymi plażami. Mieszkańcy są bardzo mili i pomocni. Miasteczko jest usytuowane pośrodku Krety ci czyni je bardzo dobrym punktem do zwiedzania wyspy.

Dziękujemy, Joanna L

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Atali Grand Resort! Obsługa jest bardzo miła i przyjazna, chętnie pomagają we wszystkim. Różnorodne i smaczne jedzenie, pokoje bardzo czyste, co dzień sprzątane. Bali to cudowne miejsce, piękna okolica z piaszczystymi plażamii i bezcenne widoki otaczających skalistych gór. Czujemy się tu bardzo bezpiecznie, po prostu raj na ziemi!!!

Dziękujemy, Bognanmz

Jesteśmy zadowoleni w hotelu ona basenie czysto i bardzo miła obsługa jedzenie pyszne brakowało nam wieczornej rozrywki tzn dyskoteka dla dorosłych .Zmienilibyśmy w łazience prysznic .Kabina mile widziana.pani sprzątające zasługują na pochwałę bo jest czysto i przyjemnie. Okolica bardzo ładna i będziemy polecać.

Dziękujemy, Marekela