Hotel jest bardzo czysty,obsługa uprzejma,uśmiechnięta,pomagająca w każdej sprawie. Bardzo dobre jedzenie,urozmaicone. Czyste pokoje,sprzątane codziennie. Czyste baseny. Brakowało tylko dyskoteki dla dorosłych lub rankingu.

Dziękujemy, Walentygabriel

Hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi.
Jest czysto, pokoje są zadbane, nowoczesne. Hotel został wyremontowany w 2018 roku.
Jedzenie całkiem okey.
Hotel jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania Krety. :)

Dziękujemy, Agata K

Z całym przekonaniem mogę polecić pobyt w hotelu Atali grand resort. Niewielka, urokliwa miejscowość z kilkoma plażami. Hotel położony kółka kroków od największej plaży w okolicy. Obsługa hotelu życzliwa i pomocną. Wakacje uważam za jak najbardziej udane. Hotel jest fajna bazą wypadową, w niedalekiej odległości od stolicy i zarazem lotniska.
Polecam

Dziękujemy, Katarzyna G

Hotel piękny ,okolica ładna dla mnie pobyt przebiegł pozytywnie i wygodnie. Jest to miejsce godne polecenia mam nadzieję że obsługa się nie zmieni gdyż jest miła i życzliwa. Każdy problem umią rozwiązać i pokierować człowieka gdzie iść zwiedzić i gdzie taniej kupić.

Dziękujemy, Compass441396

Hotel super, jedzenie przepyszne, w pokojach czyściutko, sprzątane codziennie. Obsługa hotelu bardzo dba o gości. Extra wakacje. Dziękujemy. Polecamy. brak animacji w języku polskim biuro nie wysyła animatorów.

Dziękujemy, Monikamonika25774