Hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi.
Jest czysto, pokoje są zadbane, nowoczesne. Hotel został wyremontowany w 2018 roku.
Jedzenie całkiem okey.
Hotel jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania Krety. :)

Dziękujemy, Agata K

Z całym przekonaniem mogę polecić pobyt w hotelu Atali grand resort. Niewielka, urokliwa miejscowość z kilkoma plażami. Hotel położony kółka kroków od największej plaży w okolicy. Obsługa hotelu życzliwa i pomocną. Wakacje uważam za jak najbardziej udane. Hotel jest fajna bazą wypadową, w niedalekiej odległości od stolicy i zarazem lotniska.
Polecam

Dziękujemy, Katarzyna G

Hotel piękny ,okolica ładna dla mnie pobyt przebiegł pozytywnie i wygodnie. Jest to miejsce godne polecenia mam nadzieję że obsługa się nie zmieni gdyż jest miła i życzliwa. Każdy problem umią rozwiązać i pokierować człowieka gdzie iść zwiedzić i gdzie taniej kupić.

Dziękujemy, Compass441396

Hotel super, jedzenie przepyszne, w pokojach czyściutko, sprzątane codziennie. Obsługa hotelu bardzo dba o gości. Extra wakacje. Dziękujemy. Polecamy. brak animacji w języku polskim biuro nie wysyła animatorów.

Dziękujemy, Monikamonika25774

Wakacje były wspaniałe, pogoda udała się super. Hotel bardzo dobry, ogromny wybór jedzenia, które było pyszne, jeśli się gdzieś jechało wcześnie rano mozna było dostać wcześniejsze śniadanie. Jedynym minusem sa 2 rodzaje drinkow w all inclusive. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Personel bardzo miły, zawsze uśmiechnięty, jest to jeden z najwiekszych plusow tego hotelu. W okolicy sporo sklepów z pamiątkami i wypożyczalni samochodów, jak i również biur turystycznych z wycieczkami w inne zakątki krety. Ogólnie bardzo polecam ten hotel i jak i cała miejscowość z checia kiedys tutaj wrócę.

Dziękujemy, syljamu