Bali

Z całym przekonaniem mogę polecić pobyt w hotelu Atali grand resort. Niewielka, urokliwa miejscowość z kilkoma plażami. Hotel położony kółka kroków od największej plaży w okolicy. Obsługa hotelu życzliwa i pomocną. Wakacje uważam za jak najbardziej udane. Hotel jest fajna bazą wypadową, w niedalekiej odległości od stolicy i zarazem lotniska.
Polecam

Dziękujemy, Katarzyna G

Hotel piękny ,okolica ładna dla mnie pobyt przebiegł pozytywnie i wygodnie. Jest to miejsce godne polecenia mam nadzieję że obsługa się nie zmieni gdyż jest miła i życzliwa. Każdy problem umią rozwiązać i pokierować człowieka gdzie iść zwiedzić i gdzie taniej kupić.

Dziękujemy, Compass441396

Hotel super, jedzenie przepyszne, w pokojach czyściutko, sprzątane codziennie. Obsługa hotelu bardzo dba o gości. Extra wakacje. Dziękujemy. Polecamy. brak animacji w języku polskim biuro nie wysyła animatorów.

Dziękujemy, Monikamonika25774

Wakacje były wspaniałe, pogoda udała się super. Hotel bardzo dobry, ogromny wybór jedzenia, które było pyszne, jeśli się gdzieś jechało wcześnie rano mozna było dostać wcześniejsze śniadanie. Jedynym minusem sa 2 rodzaje drinkow w all inclusive. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Personel bardzo miły, zawsze uśmiechnięty, jest to jeden z najwiekszych plusow tego hotelu. W okolicy sporo sklepów z pamiątkami i wypożyczalni samochodów, jak i również biur turystycznych z wycieczkami w inne zakątki krety. Ogólnie bardzo polecam ten hotel i jak i cała miejscowość z checia kiedys tutaj wrócę.

Dziękujemy, syljamu

Spędziliśmy tydzień w Bali w hotelu Atali Grand Resort w połowie września 2019. Hotel składa się z kilku budynków, odnowiony jest jeden główny. Mieliśmy pokój w budynku obok wiec jakiekolwiek napoje trzeba było nieść przez jakieś 60 metrów pod górkę. Pokoj był duży z łazienka, duży balkon z widokiem na morze. Hotel bardzo ładnie urządzony, dwa baseny , leżaków nigdy nie brakowało. Przyjechaliśmy w nocy i czekał na nas posiłek (niestety zimny). Obsługa bardzo miła i pomocna. Pani Magdaleni kelnerka - najmilsza osoba :) Posiłki ogólnie bardzo urozmaicone, duży wybór dań, każdy znajdzie coś dla siebie. Sałatki, owoce, desery. Maly wybór jeśli chodzi o drinki ponieważ w all inclusive mieliśmy jedynie piwo, wino oraz raki i ozuo, bardzo skromnie. Pokoje sprzątane codziennie. W telewizji jeden polski kanał TVPinfo. Miasteczko bardzo przyjemne, w okolicy są supermarkety i sklepy z pamiątkami. Po mieście jezdzi turystyczna „ciuchcia” która jest płatna 3 euro a mogłoby być za darmo jako atrakcja dla dzieci. Plaża w pobliżu ładna , leżaki płatne około 6 euro. W łazienkach w starym budynku brak szyby oddzielającej prysznic. Pokoje przestronne, Klimatyzacja w pokojach działała bardzo dobrze. Suszarka i żelazko na prośbę w recepcji bez problemu. Animacje w języku czeskim i francuskim, nam to nie przeszkadzało. Wifi dostępne w wydzielonym miejscu, w pokojach słaby zasięg. Hotel jest położony w górach w ładnej okolicy. W pobliżu biuro podróży, wycieczki na Balos i inne w atrakcyjnych cenach, sporo wypożyczalni samochodów. Polecamy wakacje w tym hotelu.

Dziękujemy, WioletaS140