Hotel super, jedzenie przepyszne, w pokojach czyściutko, sprzątane codziennie. Obsługa hotelu bardzo dba o gości. Extra wakacje. Dziękujemy. Polecamy. brak animacji w języku polskim biuro nie wysyła animatorów.

Dziękujemy, Monikamonika25774

Wakacje były wspaniałe, pogoda udała się super. Hotel bardzo dobry, ogromny wybór jedzenia, które było pyszne, jeśli się gdzieś jechało wcześnie rano mozna było dostać wcześniejsze śniadanie. Jedynym minusem sa 2 rodzaje drinkow w all inclusive. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Personel bardzo miły, zawsze uśmiechnięty, jest to jeden z najwiekszych plusow tego hotelu. W okolicy sporo sklepów z pamiątkami i wypożyczalni samochodów, jak i również biur turystycznych z wycieczkami w inne zakątki krety. Ogólnie bardzo polecam ten hotel i jak i cała miejscowość z checia kiedys tutaj wrócę.

Dziękujemy, syljamu

Spędziliśmy tydzień w Bali w hotelu Atali Grand Resort w połowie września 2019. Hotel składa się z kilku budynków, odnowiony jest jeden główny. Mieliśmy pokój w budynku obok wiec jakiekolwiek napoje trzeba było nieść przez jakieś 60 metrów pod górkę. Pokoj był duży z łazienka, duży balkon z widokiem na morze. Hotel bardzo ładnie urządzony, dwa baseny , leżaków nigdy nie brakowało. Przyjechaliśmy w nocy i czekał na nas posiłek (niestety zimny). Obsługa bardzo miła i pomocna. Pani Magdaleni kelnerka - najmilsza osoba :) Posiłki ogólnie bardzo urozmaicone, duży wybór dań, każdy znajdzie coś dla siebie. Sałatki, owoce, desery. Maly wybór jeśli chodzi o drinki ponieważ w all inclusive mieliśmy jedynie piwo, wino oraz raki i ozuo, bardzo skromnie. Pokoje sprzątane codziennie. W telewizji jeden polski kanał TVPinfo. Miasteczko bardzo przyjemne, w okolicy są supermarkety i sklepy z pamiątkami. Po mieście jezdzi turystyczna „ciuchcia” która jest płatna 3 euro a mogłoby być za darmo jako atrakcja dla dzieci. Plaża w pobliżu ładna , leżaki płatne około 6 euro. W łazienkach w starym budynku brak szyby oddzielającej prysznic. Pokoje przestronne, Klimatyzacja w pokojach działała bardzo dobrze. Suszarka i żelazko na prośbę w recepcji bez problemu. Animacje w języku czeskim i francuskim, nam to nie przeszkadzało. Wifi dostępne w wydzielonym miejscu, w pokojach słaby zasięg. Hotel jest położony w górach w ładnej okolicy. W pobliżu biuro podróży, wycieczki na Balos i inne w atrakcyjnych cenach, sporo wypożyczalni samochodów. Polecamy wakacje w tym hotelu.

Dziękujemy, WioletaS140

Długo będziemy wspominać ten pobyt :) było miło, przyjemnie, pełen relax!!!! Hotel ok z największych pozytywów to bardzo miły personel ( pomocni zawsze uśmiechnięci mimo że pracy mają ogrom to nie dają po sobie poznać że mają już dość tych turystów PODZIWIAMY ) posiłki bardzo różnorodne, smaczne i urozmaicone, każdego dnia pojawiało się coś nowego, może nie mega wykwintne, ale smaczne i każdy coś dla siebie znajdzie. Z kolei jeśli chodzi o minusy to można wymienić nie wiele, ale coś tam się znajdzie, tylko 1 rodzaj drinka do wyboru.... Pokoje nie do końca tak jak na zdjęciach tzn. takie bardziej ubogie, ale czyste i widać że sumiennie sprzątane. Trzeba nadmienić że hotel składa się z trzech obiektów i my jak to zwykle bywa dostaliśmy pokój poza głównym obiektem i trzeba było spacerować na obiadki ... :) Ale to jeszcze nie jakiś duży problem. Tyle z narzekania bo na urlop przyjeżdża się leżakować, imprezować i cieszyć się z Greckiej pogody i widoków jak z widokówki a nie siedzieć w pokoju hotelowym. Nie da się wszystkiego opisać było Mega Przyjemnie jesteśmy wypoczęci i to się liczy. Polecam Polecam :))) jeszcze kiedyś tu wrócę z uśmiechem na twarzy!!!

Dziękujemy, Angelika T

Smaczne jedzenie! Świeże i pyszne owoce. Czysty pokój. Obsługa na wysokim poziomie. Zero problemów z komunikacją. Hotel mieści się blisko plaży. Na kompleksie są dwa baseny. Piękny widok z okna. Świetne wakacje!!!

Dziękujemy, Julia M