Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel świetny, dla rodzin z dziećmi idealny. Blisko piaszczystej plaży, położony na wzgórzu z pięknym widokiem na morze i góry. Pokoje odnowione, przyjemnie wyposażone, czyste. Wyżywienie bardzo bogate. Ogromny wybór dan, każdy znajdzie coś dla siebie i dzieci spokojnie również zadowolą się menu. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Perenter
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel świerzo wyremontowany czysty schludny dużo troskliwej obsługi, dobre jedzenie ale nie dla wegetarian. Dobrze by było urozmaicać bardziej menu zarówno dla wegetarian jak i dla dzieci. Pokój 407 zacieniony, dzięki czemu nie nagrzewał się za dnia i można było się odpocząć od ukropu panującego na zewnątrz. Rano Zumba i aerobik w basenie, animacje ale nie w języku polskim. Super opcja darmowy obiad w restauracji Alacarte gdzie wszystko jest bardzo ładnie podane. Piękne widoki, blisko plaża, sklepiki, urocza mała miejscowość.

Dziękujemy, Drakar21
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje w hotelu Atali rewelacyjne, hotel ma wspaniałą,pomocną obsługę,wyżywienie zadowoli najbardziej wybrednych. Wybór posiłków tak duży, że w ciągu tygodnia nie ma szansy spróbować wszystkiego. Czyste baseny, praktyczne pokoje. W pobliżu wiele sklepów. Nie można się tu nudzić. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Demonles5
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Witam byliśmy w hotelu Grand Natalii jest tutaj super warunki są bardzo dobre pokoje czyste codziennie są sprzątane wymieniona jest pościel ręczniki jedzenie bardzo dobre bardzo duży wybór zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci Polecamy do skorzystania w ogóle obsługa bardzo fajna Mówi w języku polskim angielskim drinki koktajle kawa herbata napoje do woli bardzo polecam

Dziękujemy, Filland5
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel polecam wszystkim jest świeżo po remoncie bardzo dobre warunki bardzo dobry catering bardzo dobre jedzenie świetne śniadania obiady i kolację hotel polecam rodzinom z dziećmi małymi i większymi będą miały co robić świetne animacje co prawda w języku czeskim i francuskim ale wszystko można załatwić sama okolica piękna hotelu warto wykupić pokój z widokiem na morze bardzo polecam.

Dziękujemy, Andrzejleom