Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel świetny, dla rodzin z dziećmi idealny. Blisko piaszczystej plaży, położony na wzgórzu z pięknym widokiem na morze i góry. Pokoje odnowione, przyjemnie wyposażone, czyste. Wyżywienie bardzo bogate. Ogromny wybór dan, każdy znajdzie coś dla siebie i dzieci spokojnie również zadowolą się menu. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Perenter
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ATALI_GRAND, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Atali Grand ResortOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2019

Dear Joanna,

We would like to thank you for sharing your suberb experience on TripAdvisor.

Compliments such as yours are the reason we are so encouraged and committed to providing the best service to our guests.

We do hope to have the privilege of welcoming you back in the future.

Warm Regards,
Iro Leontaraki
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel świerzo wyremontowany czysty schludny dużo troskliwej obsługi, dobre jedzenie ale nie dla wegetarian. Dobrze by było urozmaicać bardziej menu zarówno dla wegetarian jak i dla dzieci. Pokój 407 zacieniony, dzięki czemu nie nagrzewał się za dnia i można było się odpocząć od ukropu panującego na zewnątrz. Rano Zumba i aerobik w basenie, animacje ale nie w języku polskim. Super opcja darmowy obiad w restauracji Alacarte gdzie wszystko jest bardzo ładnie podane. Piękne widoki, blisko plaża, sklepiki, urocza mała miejscowość.

Dziękujemy, Drakar21
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje w hotelu Atali rewelacyjne, hotel ma wspaniałą,pomocną obsługę,wyżywienie zadowoli najbardziej wybrednych. Wybór posiłków tak duży, że w ciągu tygodnia nie ma szansy spróbować wszystkiego. Czyste baseny, praktyczne pokoje. W pobliżu wiele sklepów. Nie można się tu nudzić. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Demonles5
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Witam byliśmy w hotelu Grand Natalii jest tutaj super warunki są bardzo dobre pokoje czyste codziennie są sprzątane wymieniona jest pościel ręczniki jedzenie bardzo dobre bardzo duży wybór zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci Polecamy do skorzystania w ogóle obsługa bardzo fajna Mówi w języku polskim angielskim drinki koktajle kawa herbata napoje do woli bardzo polecam

Dziękujemy, Filland5
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel polecam wszystkim jest świeżo po remoncie bardzo dobre warunki bardzo dobry catering bardzo dobre jedzenie świetne śniadania obiady i kolację hotel polecam rodzinom z dziećmi małymi i większymi będą miały co robić świetne animacje co prawda w języku czeskim i francuskim ale wszystko można załatwić sama okolica piękna hotelu warto wykupić pokój z widokiem na morze bardzo polecam.

Dziękujemy, Andrzejleom