Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel podzielony jest na dwie części. Mieszkaliśmy z żoną w tej dolnej i nie narzekaliśmy. Jedzenie ok., obsługa ok., pokoje też bez zarzutu (codziennie sprzątane). Cała miejscowość położona jest na wzgórzach więc trzeba się trochę nachodzić góra dół i nie uważaliśmy tego za problem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 141
Dziękujemy, Marek R
Zrecenzowano: 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To fakt, że hotel podzielony na 2 części, e dla osób sprawnych wejście po schodach to żaden problem.
Jedzenie dobre, choć kucharzy ma tendencje do przesalania potraw. Ale codziennie inne dania, warzywa surowe i w formie salatek. Zawsze jakieś danie typowo greckie. Każdy na pewno cos znajdzie dla siebie.
Pokoke czyste. Ręczniki zmieniane co 3dni.
Leżaki na plaży sa platne, dlayeho, że plaża należy częściowo do miasta i to miasto nalicza te opłaty. Nie sa zalezne od hotelu! W innym tutaj hotelu byłoby tak samo jeśli chcemy polezec na lezaczku na plaży. Oczywiście leżaki w hotelu przy basenie sa darmowe. Niestety, nie ma możliwości tutaj wypożyczenia ręczników kapielowych.
Największy plus hotelu-NIESAMOWITE widoki z tarasow. Śniadanie z widokiem na zatokę... Bajka! Ogólnie bardzo sympatycznie wspominamy pobyt tutaj.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, annarP1560UN
Zrecenzowano: 5 września 2017

Hotel podzielony na dwie części górną i dolną przedzielony ulicą (TUI o tym nie informuje) i nie liczył bym że będziecie w tej lepszej części (głównie Rosjanie zajmowali dolną część) Wszędzie trzeba chodzić po bardzo krętych i nie wyobrażalnej ilości schodów czy to na plażę czy też do górnej części hotelu.
Pokoje brudne, pleśń w kabinie prysznicowej ,brak wyżywienia między posiłkami . Na plaży leżaki płatne ,plaża mała a wyżywienie masakra nawet Rosjanie nie chcieli tego jeść.
Sam hotel przeszedł już lata swojej świetności ,miejscowość jest mała ale mi się podobała i to chyba jedyne co mi się podobał na wakacjach z biurem TUI.
A i zdjęcia pokoi to pięknie zrobione ale chyba 10 lat temu albo nie w tym hotelu bo mój na pewno tak nie wyglądał .

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Go281905
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Hotel składa się z dwóch budynków...Życzę wszystkim aby trafili do części Beach (ta lepsza część hotelu), basem mały (fotograf był mistrzem na stronie TUI, że tak wygląda na foto) a ten drugi to brodzik z wodą po kolana...Plaża porażka, ciasna, płatne leżaki, parasole, bar na plaży...W Poolbarze drinki do 0d 10-do 18 w ramach all inclusiv...jedzenie...jeździłem trochę z TUI i tu było najgorsze...W mojej ocenie z obsługi najsympatyczniejsza była pani sprzątaczka, rodowita Greczynka:) Hotel umiejscowiony w pięknej przestrzeni między górami a morzem...tym nadrabiał..Sama miejscowość Bali przepiękna:)

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, rafzur6997
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Bali Beach Hotel & Village, to w rzeczywistości dwa osobne obiekty; jeden którego właściciel oraz tur operatorzy używają do prezentacji oferty Bali Beach Hotel spełniający opisywane warunki, natomiast część Village położony na wzgórzu, po drugiej stronie ulicy pozbawiony infrastruktury prezentowanej w katalogach poza jednym basenem. Nie jest położony przy plaży jak zapewniają niektórzy operatorzy turystyczni, nie ma własnej restauracji, a na domiar złego żeby dostać się na plażę czy do restauracji trzeba pokonać niezliczoną ilość schodów o czym nie informują operatorzy i właściciel. Stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. wg TUI Poland wszystkie pokoje w części Beach są "w pierwszej linii od morza" to oczywiście kłamstwo, z kolei: pokoje DZX1 posiadają "widok boczny na morze/basen" nie napisano tylko, że znajdują się po drugiej stronie ulicy w części Village. bardzo nieuczciwe podejście do klientów. Napisano również : "ok. 20 m od piaszczystej plaży Bali Beach (zejście schodami)" oczywiście jest to nieprawda kiedy mamy pokoje DZX1.

Wskazówka dotycząca pokoi: trzeba zwrócić baczną uwagę w której części sprzedano nam pokoje,
Termin pobytu: kwiecień 2017
6  Dziękujemy, Jarmal71