Byliśmy tam z Żoną na romantyczny weekend. Niestety romantycznie tam nie jest. Mnóstwo ludzi i jeszcze więcej płaczących dzieci. Parkingi i komunikacja samochodów to porażka. Cały czas trzeba się mieć na baczności żeby Cię ktoś nie przejechał. Nie ma ścieżek żeby bezpiecznie i spokojnie przejść z domku do głównego budynku. Śniadania i obiadokolacje to bardzo stresujące pory. Bufet na środku małej sali, nie da się przejść żeby ktoś Cię nie potrącił, ciasno gwarno i jedzenie bez smaku w większości zimne. Wybór jedzenia jest spory, ale smaku tam brakuje - typowa masówka. Pieczywo najtańsze i do tego czerstwe. Na dwie osoby dali tylko jedną kartę do drzwi. W pokoju nie było łóżka tylko strasznie niewygodny narożnik, który do tego się gibał i stukał przy każdej zmianie pozycji - porażka. W wannie był jakiś większy robak typu karaluch. Basen wewnętrzny bardzo mały jak na taką ilość gości. Z pozytywów: bardzo fajne sauny. Podsumowując byliśmy tam pierwszy i ostatni raz.

Dziękujemy, Paul-Patrick-An
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii na temat pobytu w obiekcie. Cieszymy się, że wybrali Państwo Osadę Śnieżka jako miejsce wypoczynku. Przykro nam, iż nie są Państwo zadowoleni z pobytu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Ponownie wyrażamy żal, pobyt nie spełnił Państwa oczekiwań.
Z przyjemnością będziemy gościć Państwa ponownie w przyszłości.
Rafał Szumiata
Dyrektor Obiektu

Piękne miejsce, wspaniałe apartamenty, upragniona cisza i spotkanie z naturą... jeżeli chcieliśmy przygód w postaci zwiedzania, spacerowania itd. to mieliśmy to tuż "za rogiem". Spędziliśmy tam wspaniałe wakacje w czerwcu tego roku z dwójka małych szkrabów 7 miesięcy i 2 lata. Niczego nam nie brakowało - pyszne jedzenie, przygotowane z myślą o dorosłych oraz dzieciach... wspaniały "dom zabaw" dla dzieciaków. Bezpieczne baseny a do tego uśmiechnięta, prze uprzejma obsługa pomocna w każdej sytuacji. Wspaniałe miejsce... wspominamy z uśmiechem na twarzy i choć lubimy co roku jeździć w inne miejsca to tam na pewno za kilka lat powrócimy, mamy nadzieję że poziom zostanie utrzymany czego właścicielom i pracownikom życzymy.

Dziękujemy, joanna_1987wakacje
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Joanno,
bardzo dziękujemy za przemiłą opinię na temat pobytu w naszym obiekcie. Cieszymy się, że wybrali Państwo kompleks Osada Śnieżka, jako miejsce rodzinnego wypoczynku. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt był udany i pełen relaksu i aktywnego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Takie opinie jak ta, są dla nas motywacją do dalszych działań, na rzecz obiektu. Mamy nadzieję, że to Państwa nie ostatni pobyt w Osadzie Śnieżka. Z przyjemnością będziemy gościć Państwa ponownie w przyszłości.
Dyrektor Obiektu.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel przepięknie położony, pyszne jedzonko, bardzo miła obsługa, domki świetnie zaaranżowane, zapewniające gościom swobodę i komfort wypoczynku. Dodatkowym atutem są świetne restauracje na terenie obiektu i wspaniałe sauny. Miejsce godne polecenia!

Dziękujemy, braczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za przemiłą opinię na temat pobytu w obiekcie. Cieszymy się, że wybrali Państwo obiekt Osada Śnieżka jako miejsce rodzinnego wypoczynku. Dziękujemy za bardzo miłe słowa odnośnie proponowanych przez nas udogodnień. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo czas i że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie dobre miejsce na wakacje z małymi dziećmi. Jest duża piaskownica, brodziki/baseny obok. W dwóch miejscach chuśtawi ( trochę mało jak na tyle dzieci), sala zabaw z różnymi atrakcjami i kąciki zabaw w głównym budynku. I jeszcze są różne animacje dla dzieci, choć my tylko z wieczornego pokazu bajek korzystaliśmy. Śniadania smaczne, obfite, choć mi brakowało lokalnych wędlin i serów no i przyzwoitego chleba. Apartamenty ogólnie czyste, nasz akurat nie był z "widokiem" a to szkoda, bo miejscowość świetnie położona. Super miejsce wypadowe na różne wycieczki.

Dziękujemy, Jolanna

Szanowni Państwo,
dziękujemy za przemiłą opinię na temat pobytu w obiekcie. Cieszymy się, że wybrali Państwo obiekt Osada Śnieżka jako miejsce rodzinnego wypoczynku. Dziękujemy zarówno za miłe słowa, jak i Państwa sugestie odnośnie proponowanych przez nas udogodnień. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo czas i że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jeśli chcesz spędzić miło urlop ze swoją rodziną, to polecam to miejsce. Fantastyczne miejsce pełne atrakcji i uroku wraz z malowniczym krajobrazem wokół oraz tajemniczymi trasami wycieczkowymi. Gorąco polecam !

Dziękujemy, zdonek