Łomnica
Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel przepięknie położony, pyszne jedzonko, bardzo miła obsługa, domki świetnie zaaranżowane, zapewniające gościom swobodę i komfort wypoczynku. Dodatkowym atutem są świetne restauracje na terenie obiektu i wspaniałe sauny. Miejsce godne polecenia!

Dziękujemy, braczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za przemiłą opinię na temat pobytu w obiekcie. Cieszymy się, że wybrali Państwo obiekt Osada Śnieżka jako miejsce rodzinnego wypoczynku. Dziękujemy za bardzo miłe słowa odnośnie proponowanych przez nas udogodnień. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo czas i że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie dobre miejsce na wakacje z małymi dziećmi. Jest duża piaskownica, brodziki/baseny obok. W dwóch miejscach chuśtawi ( trochę mało jak na tyle dzieci), sala zabaw z różnymi atrakcjami i kąciki zabaw w głównym budynku. I jeszcze są różne animacje dla dzieci, choć my tylko z wieczornego pokazu bajek korzystaliśmy. Śniadania smaczne, obfite, choć mi brakowało lokalnych wędlin i serów no i przyzwoitego chleba. Apartamenty ogólnie czyste, nasz akurat nie był z "widokiem" a to szkoda, bo miejscowość świetnie położona. Super miejsce wypadowe na różne wycieczki.

Dziękujemy, Jolanna

Szanowni Państwo,
dziękujemy za przemiłą opinię na temat pobytu w obiekcie. Cieszymy się, że wybrali Państwo obiekt Osada Śnieżka jako miejsce rodzinnego wypoczynku. Dziękujemy zarówno za miłe słowa, jak i Państwa sugestie odnośnie proponowanych przez nas udogodnień. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo czas i że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jeśli chcesz spędzić miło urlop ze swoją rodziną, to polecam to miejsce. Fantastyczne miejsce pełne atrakcji i uroku wraz z malowniczym krajobrazem wokół oraz tajemniczymi trasami wycieczkowymi. Gorąco polecam !

Dziękujemy, zdonek

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Byliśmy już drugi raz i pewnie nie ostatni. Cudowne miejsce i przemiła obsługa :) Wszytko nam się podobało: apartament, jedzenie, infrastruktura, atrakcje (w szczególności baseny, bo nasze dzieci pływają i basem musi być :) ) Piękne widoki, dużo miejsc do zweidzania i podziwiania, Polecamy :)

Dziękujemy, MonikaK4875
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowna Pani Moniko,
bardzo dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie tak pozytywnej opinii. Cieszymy się, że pobyt w Osadzie Śnieżka okazał się być udanym wypoczynkiem. Takie opinie jak ta, dodają nam skrzydeł do dalszych działań, na rzecz obiektu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie w przyszłości. Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Miejsce o bardzo wysokim standardzie turystycznym- komfortowy apartament, czysto, ośrodek cichy, zadbany, atrakcje dla rodzin z dziecmi i dla dorosłych- bseny, restauracja, bar, grill, rowery,
atrakcyjna okolica, polecam każdemu

Dziękujemy, MagTym
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za czas poświęcony czas na wystawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt w Osadzie Śnieżka okazał się być udanym wypoczynkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo i przyjemnie. Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację. Mamy nadzieję,że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie w przyszłości.