Łomnica
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jeśli chcesz spędzić miło urlop ze swoją rodziną, to polecam to miejsce. Fantastyczne miejsce pełne atrakcji i uroku wraz z malowniczym krajobrazem wokół oraz tajemniczymi trasami wycieczkowymi. Gorąco polecam !

Dziękujemy, zdonek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za przemiłą opinię na temat pobytu w obiekcie. Cieszymy się, że wybrali Państwo obiekt Osada Śnieżka jako miejsce rodzinnego wypoczynku. Dziękujemy za bardzo miłe słowa odnośnie proponowanych przez nas udogodnień. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo czas i że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Byliśmy już drugi raz i pewnie nie ostatni. Cudowne miejsce i przemiła obsługa :) Wszytko nam się podobało: apartament, jedzenie, infrastruktura, atrakcje (w szczególności baseny, bo nasze dzieci pływają i basem musi być :) ) Piękne widoki, dużo miejsc do zweidzania i podziwiania, Polecamy :)

Dziękujemy, MonikaK4875
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowna Pani Moniko,
bardzo dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie tak pozytywnej opinii. Cieszymy się, że pobyt w Osadzie Śnieżka okazał się być udanym wypoczynkiem. Takie opinie jak ta, dodają nam skrzydeł do dalszych działań, na rzecz obiektu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie w przyszłości. Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Miejsce o bardzo wysokim standardzie turystycznym- komfortowy apartament, czysto, ośrodek cichy, zadbany, atrakcje dla rodzin z dziecmi i dla dorosłych- bseny, restauracja, bar, grill, rowery,
atrakcyjna okolica, polecam każdemu

Dziękujemy, MagTym
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za czas poświęcony czas na wystawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt w Osadzie Śnieżka okazał się być udanym wypoczynkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się w obiekcie komfortowo i przyjemnie. Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację. Mamy nadzieję,że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ośrodek bardzo fajny, pokoje i czystość ok, niestety ostatniego dnia o naszej negatywnej opinii przesądziła Pani recepcjonistka, a dokładnie jej nieprofesjonalna obsługa przy naszym wykwaterowaniu. poza tym jesteśmy zadowoleni z pobytu.

Dziękujemy, pkkowalczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OsadaSniezka, Dyrektor generalny, Osada ŚnieżkaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii. Cieszymy się, że pobyt w Osadzie Śnieżka okazał się być udanym wypoczynkiem. Dziękujemy zarówno za miłe słowa, jak i Pani uwagi i sugestie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pokoje w hotelu bardzo fajne (czyste, dopowednio wyposażone).Piękne widoki i możliwość pozyskania porady co do zwiedzania pobliskich okolic oraz wycieczek i szlaków. świetna organizacja czasu dla dzieci-animatorzy. Basen wewnątrz w hotelu- duzy i mały dla dzieci w porządku- chociaż powinien być zakaz wnoszenia np. materacy na basen przy tak dużej ilości korzystających osób. W jacusi jak dla mnie woda miała nieprzyjemny zapach. Wyżywienie słabe, w szcególnosci obiado-kolacje.

Dziękujemy, slowik1984

Szanowni Państwo,
dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii. Cieszymy się, że pobyt w Osadzie Śnieżka okazał się być udanym wypoczynkiem. Bardzo nam miło, że udogodnienia dostępne w obiekcie takie jak animacje dla dzieci czy wyposażenie pokoi. Dziękujemy zarówno za miłe słowa, jak i Pani uwagi i sugestie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie.