“Piękne miejsce”

Złota Woda Łowisko Pstrąga
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Łomnica)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszny pstrąg, świeża surówka, bardo dobre piwo - dla minimalistów.
Pieczą dobry chleb, można kupić domowe pączki. Można złowić swoją rybę, a dla mięsożerców jest karkówka z pieca.

Dziękujemy, Luis C

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Ryba sucha i nieprzyprawiona. Frytki tłuste i przesmażone. W lokalu panuje ogólny nieład i misz-masz. Jeżeli jest to „stylizacja” to bardzo oddana, niestety nie zachęca do jedzenia. Bardzo, bardzo kiepsko a ceny za ten poziom zdecydowanie wygórowane. Nie polecam! Już lepiej udać się do innych lokali gdzie serwują smażone ryby, a w okolicy jest takich kilka.

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na rodzinny wyjazd! Miejsce jest trochę zagracone jednak moim zdaniem dodaje to jedynie specjalnego uroku. Możliwość złowienia rybki to mistrzowski pomysł, dzieci są zachwycone, mój syn po 2 miesiącach wciąż pyta czy pojedziemy łowić rybki. Jedzenie super, ceny normalne, bez zdzierania. Polecam każdemu żeby odwiedził to miejsce jeśli ma taką możliwość!

Dziękujemy, mateusz15w40
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych smażonych pstrągów jaki jadłem w życiu. Będąc w okolicy, nie ma sensu szukać innych lokali, tylko walić do Złotej Wody, jak w dym. Nie wiem jak inne potrawy, ale jeżeli trzymają poziom smażonej ryby, to zapewne też uczta dla podniebienia. Zauważyłem, że wielu recenzentom przeszkadza wystrój i ogólny stan lokalu. Przyznaję, że nagromadzenie staroci czasami przeraża, ale nie zapominajmy też, o charakterze tego lokalu. To łowisko i smażalnia pstrągów, więc nie oczekujmy restauracji jak, np. w centrum dużego miasta. Skupiając się na aspektach kulinarnych - PETARDA !
Polecam wszystkim miłośnikom smażonych pstrągów.

Dziękujemy, MarcinWie1978
Zrecenzowano 17 maja 2019

Dwie rybki-jedna mała druga większa. Waga tych rybek to ponad kilogram... na rachunku. Skąd ta waga??? Masakra. Jesli chodzi o smak rybki to bardzo dobra, jednak po zjedzeniu odbijał mi się smak oleju. Surówka również smaczna.

Dziękujemy, poezja

Złota Woda Łowisko Pstrąga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Głuszyca, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie
Głuszyca, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Złota Woda Łowisko Pstrąga? Podziel się wrażeniami!