Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel bardzo zadbany, czyste pokoje i otoczenie budynku. Obsługa hotelu zdyscyplinowana i życzliwa. Jedzenie urozmaicone, duży wybór i wspaniała sypana kawa palona na piasku, ale trzeba umieć samemu ją zaparzyć, albo poprosić o pokaz kogoś z obsługi- urządzenie stoi po środku głównej stołówki. Dużo miejsc na basenach i nad morzem więc nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma problemu gdyż głośne zabawy na powietrzu kończą się o 22.00
Dziękujemy, house_rac
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Przebywalam w hotelu w sierpniu z kilkuletnią córką. Hotel spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokój przepiękny, czysty, barek uzupełniany na bieżąco. Świetna lokalizacja. Infrastruktura bez zarzutu. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie, dostępne w każdej chwili. Animacje i wieczorne pokazy nas oczarowały. Hotel wart swojej ceny pod każdym względem. Świetna baza wypadowa do zwiedzania wyspy.

Dziękujemy, Kar B
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Mieliśmy przyjemność wypoczywać w hotelu pod koniec lipca 2019 roku i to były wspaniałe wakacje. Jesteśmy zachwyceni dosłownie wszystkim!!! Architektura hotelu, serdeczną obsługą, pysznym jedzeniem, czystości - ogółem!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój z widokiem na basen i był piękny !!!
Dziękujemy, Buko_monika
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dwutygodniowy pobyt w pokoju rodzinnym z dwójką dzieci.

Pokój duży, przestronny, nowoczesny i czyściutki. Widok na morze.

Obsługa jest bardzo uprzejma i pomocna. Jednocześnie nie narzucająca się.

Całości dopełnia Animation Team, który oprócz organizowania w ciągu dnia różnych zajęć daje wieczorami popis swoich fantastycznych umiejętności. Widać, że wkładają w przygotowanie mnóstwo zaangażowania i energii czym podbijają serca publiczności. Uśmiech na buzi od początku do końca. Duuuuuży plus dla hotelu za taki zespół!

Jedzenie przekraczające nasze oczekiwania. Różnorodnie, świeżo i czysto. Tematyczne kolacje z różnych zakątków świata.

Jeździmy z rodziną na wakacje od wielu lat. Do tego służbowo kilkanaście razy w roku po całym świecie. Ten hotel zdecydowanie jest godny polecenia.

Dziękujemy, Ruphyo
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Hotel z wieloma plusami (one oczywiście przeważają), ale tez deobnymi minusami.
Na plus jedzenie, basen, taras z zadaszeniem (bylismy z malym dzieckiem, wiec dla nas swietne rozwiązanie), foemula all inclusive na bardzo dobrym poziomie, wieczorne animacje (pokaz o 21).
Na minus pokój (niezbyt duzy dla rodziny z dzieckiem), mala ilosc leżaków przy basenie, malo sympatyczny Pan wpuszczajacy do restauracji i pilnujacy porządku (głównie wieczorem podczas kolacji byl widoczny).
Ogolnie hotel oceniam dobrze. Uwazam, ze zasluguje na mocne 4 gwiazdki.
Jako, ze samo Rodos nas nie zachwyciło, wiec zapewne do hotelu juz nie wrócimy, ale innym mogę szczerze polecic.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Karolina882014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H_HOTELS, Guest Relations Manager, Princess Andriana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Dear Karolina882014,

We would like to thank you for taking the time to post a review on TripAdvisor following your recent stay at Princess Andriana Resort & Spa. It was our pleasure to have you here with us and we are glad you were overall satisfied about our services and staff. We thank you for your positive comments on the room facilities, the all-inclusive program and the evening entertainment. At the same time, we have kept note of your concerns about the restaurant staff and we will share your feedback with the staff and the Management, in order to further improve our service in the future. We only hope that we would have the chance to welcome you back at Princess Andriana Resort & Spa and we wish you all the best for a great rest of 2019.

Kindest regards,

Princess Andriana Resort & Spa