Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─ÖzykWszystkie j─Özyki
Wi─Öcej j─Özyk├│w
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
1 z 6 w┼Ťr├│d 2┬á820 recenzji
Zrecenzowano: 13 wrze┼Ťnia 2019

Gor─ůco polecam. Wspaniale sp─Ödzili┼Ťmy tam czas. Ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie,spok├│j,rozrywk─Ö,atrakcje,leniuchowanie w zale┼╝no┼Ťci od stref hotelu. Jedzenie bardzo smaczne i r├│┼╝norodne, obs┼éuga u┼Ťmiechni─Öta i ┼╝yczliwa, pokoje czyste i zadbane.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z ukochan─ů osob─ů
Dziękujemy, Jarosław K
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Skupi─Ö si─Ö na niedoci─ůgni─Öciach: brak serwis room, jest zaparzacz do kawy na saszetki ale brak saszetek, w opcji all inclusive nie mo┼╝na dosta─ç butelki wina do pokoju, stoliki i le┼╝aki na pla┼╝y brudne

• Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z ukochan─ů osob─ů
    • Warto┼Ť─ç
    • Jako┼Ť─ç noclegu
    • Czysto┼Ť─ç
    • Obs┼éuga
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dzi─Ökujemy, Slaw1963
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Byli┼Ťmy w drugim tygodniu maja pogoda jak dla nas idealna s┼éonecznie bez deszczu nie upalnie ale bardzo ciep┼éo do 30 stopni. Pla┼╝a kamienista na piaszczyst─ů (Tsambika beach) je┼║dzili┼Ťmy wynaj─Ötym samochodem polecam wynaj─ů─ç w hotelu bardzo przyzwoita cena auta nowe sprawne. pok├│j mieli┼Ťmy standard dok┼éadnie na przeciw Pool Baru gdzie obs┼éuga jest bardzo mi┼éa a w szczeg├│lno┼Ťci barman Teodor kt├│ry jest bardzo mi┼éy i serwuje mega drinki zna imiona odwiedzajacych bar zawsze pyta co slychac jak min─ů┼é kolejny dzien poleca co zobaczy─ç na Rodos serdecznie i ciep┼éo pozdrawiamy- Teodor (Marzena i Jarek). Dalej co do jedzenie to jeszcze nie sezon wi─Öc wyb├│r przyzwoity ale nie zaskakuj─ůcy my czesto jadali┼Ťmy tez poza hotelem wie─ç jedzenie to dla nas nie problem.
Hotel polecamy bardziej ze wzgledu na widoki i po┼éo┼╝enie, obs┼éuge Pani Martyna w recepcji zawsze s┼éu┼╝y┼éa pomoc─ů.
Jedyny najwiekszy minus całego pobytu ale to juz nie zalezne od hotelu tylko od biura TUI czas transweru z lotniska 2 godz bo czekalismy jeszcze na inny samolot i na dosłownie grupkę ludzi (6 osób) którzy mogli jechac dodatkowym busem oszczedzajac pozostałym tyle czekania( bardzo zła organizacja) powrót juz był lepszy i krótszy.

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: Mieli┼Ťmy pok├│j na przeciw Pool Baru i nie by┼éo tam wcale g┼éosno pokoje s─ů dobrze wyciszone, czyste sprz─ůtane codziennie.
Termin pobytu: maj 2019
    • Warto┼Ť─ç
    • Obs┼éuga
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dzi─Ökujemy, czarnamg
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Dobre restauracje tematyczne. Ładny aquapark. Alkohol przyzwoity. Miła obsługa. Pięknie położony hotel. Rejsy statkiem prosto z hotelowej plaży do Lindos i Rodos. Mały minus polski rezydent Tui i główna restauracja(dobre jedzenie lecz mały wybór)

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
3  Dzi─Ökujemy, Roman B
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: LindosHotels2019, Sales Executive, Lindos Imperial Resort & SpaOdpowied┼║ udzielona 26 lipca 2019

Dear Roman B,

Thank you for your review. We are delighted to hear you had great holiday with us. Many sunny greetings and a warm welcome to visit again!

Zg┼éo┼Ť odpowied┼║ jako niew┼éa┼Ťciw─ů
Ta odpowied┼║ jest prywatn─ů opini─ů przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Hotel po┼éo┼╝onym na wzg├│rzu, pi─Ökne widoki. Polecam wycieczk─Ö na Lindos statkiem z pla┼╝y. Pla┼╝a kamienista i troch─Ö zaniedbana. Za wzg├│rzem pla┼╝a miejsk─ů "Glystra "troch─Ö ┼éadniejsza i mniej kamienista. Restauracje g┼é├│wn─ů oceniamy na 4( mog┼éo by─ç lepiej!) Restauracje tematyczne ok, szczeg├│lnie polecamy azjatyck─ů. Bar i drinki dobre. Obs┼éuga bardzo mi┼éa i uprzejma. Aquapark ok,obawialismy si─Ö czy b─Öd─ů jakie┼Ť ograniczenia co do tych wi─Ökszych zje┼╝d┼╝alni ale nasz syn (5 lat) m├│g┼é korzysta─ç z nich bez problemu. W g┼é├│wnym budynku hotelu mini market dobrze zaopatrzony z przyst─Öpnymi cenami i otwarty do p├│┼║nych godzin. Polecam szczeg├│lnie rodzin─ů z dzie─çmi. Najs┼éabsze ogniwo to rezydent polski z TUI.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
2  Dzi─Ökujemy, Justyna21028