Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Skupię się na niedociągnięciach: brak serwis room, jest zaparzacz do kawy na saszetki ale brak saszetek, w opcji all inclusive nie można dostać butelki wina do pokoju, stoliki i leżaki na plaży brudne

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Slaw1963
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Byliśmy w drugim tygodniu maja pogoda jak dla nas idealna słonecznie bez deszczu nie upalnie ale bardzo ciepło do 30 stopni. Plaża kamienista na piaszczystą (Tsambika beach) jeździliśmy wynajętym samochodem polecam wynająć w hotelu bardzo przyzwoita cena auta nowe sprawne. pokój mieliśmy standard dokładnie na przeciw Pool Baru gdzie obsługa jest bardzo miła a w szczególności barman Teodor który jest bardzo miły i serwuje mega drinki zna imiona odwiedzajacych bar zawsze pyta co slychac jak minął kolejny dzien poleca co zobaczyć na Rodos serdecznie i ciepło pozdrawiamy- Teodor (Marzena i Jarek). Dalej co do jedzenie to jeszcze nie sezon więc wybór przyzwoity ale nie zaskakujący my czesto jadaliśmy tez poza hotelem wieć jedzenie to dla nas nie problem.
Hotel polecamy bardziej ze wzgledu na widoki i położenie, obsługe Pani Martyna w recepcji zawsze służyła pomocą.
Jedyny najwiekszy minus całego pobytu ale to juz nie zalezne od hotelu tylko od biura TUI czas transweru z lotniska 2 godz bo czekalismy jeszcze na inny samolot i na dosłownie grupkę ludzi (6 osób) którzy mogli jechac dodatkowym busem oszczedzajac pozostałym tyle czekania( bardzo zła organizacja) powrót juz był lepszy i krótszy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój na przeciw Pool Baru i nie było tam wcale głosno pokoje są dobrze wyciszone, czyste sprzątane codziennie.
Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, czarnamg
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Dobre restauracje tematyczne. Ładny aquapark. Alkohol przyzwoity. Miła obsługa. Pięknie położony hotel. Rejsy statkiem prosto z hotelowej plaży do Lindos i Rodos. Mały minus polski rezydent Tui i główna restauracja(dobre jedzenie lecz mały wybór)

3  Dziękujemy, Roman B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LindosHotels2019, Sales Executive, Lindos Imperial Resort & SpaOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dear Roman B,

Thank you for your review. We are delighted to hear you had great holiday with us. Many sunny greetings and a warm welcome to visit again!

Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położonym na wzgórzu, piękne widoki. Polecam wycieczkę na Lindos statkiem z plaży. Plaża kamienista i trochę zaniedbana. Za wzgórzem plaża miejską "Glystra "trochę ładniejsza i mniej kamienista. Restauracje główną oceniamy na 4( mogło być lepiej!) Restauracje tematyczne ok, szczególnie polecamy azjatycką. Bar i drinki dobre. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Aquapark ok,obawialismy się czy będą jakieś ograniczenia co do tych większych zjeżdżalni ale nasz syn (5 lat) mógł korzystać z nich bez problemu. W głównym budynku hotelu mini market dobrze zaopatrzony z przystępnymi cenami i otwarty do późnych godzin. Polecam szczególnie rodziną z dziećmi. Najsłabsze ogniwo to rezydent polski z TUI.

2  Dziękujemy, Justyna21028

Dear Justyna21028,

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Hotel przyjemny chociaż od 4 gwiazdkowych w których byliśmy odróżnia je tylko okazała recepcja.
Bardzo słaba plaża, kamienista, zimna woda (lipiec), na dnie też kamienie. Leżaki brudne i niektóre podarte.
Jedzenie monotonne, smaczne, nikt głodny nie chodził, ale po 2 dniach masz wrażenie, że codziennie jest to samo. Piszę tu o głównej restauracji, bo do tych tematycznych nie chodziliśmy.
Pokoje słabo wyciszone, (mieszkaliśmy w pokoju przed samą plażą), na górze był bar, muzyka na żywo - wspaniale, ale po 23 podpici goście bardzo hałasują, spać nie można, wszystko słychać.
Po za tym w pokojach bardzo czysto, ładnie urządzone ale wykończone bez szczególnej dbałości o detale (bez wchodzenia w szczegóły: ekipa remontowa/budowlana się spieszyła). Trafiła nam się podarta moskitiera, przez co musieliśmy wyganiać żabki i małe jaszczurki.
Aquapark słabiutki, dla mniejszych dzieci może będzie wystarczający, płytka woda w momencie wpadania do wody, trzeba uważać.
Pozostałe baseny przyjemne, leżaki bardzo dobre, niestety rezerwowane wcześnie rano mimo "zakazów".

Dziękujemy, np_Podroznik99