Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

To były nasze pierwsze wakacje z rocznym synem i bardzo się ich obawialiśmy. Ale okazały się lepsze niż jak jeździliśmy sami. Przez tydzień nie opuszczaliśmy terenu hotelu i nie nudziliśmy się. A to basen, a to plaża. A to jedna restauracja a to druga. Co wieczór super animacje. Obsługa cudownie odnosi się do Dzieci. Syn był traktowany jak Krol. Polecam bungalow bardzo fajna sprawa.

Dziękujemy, Passport322023
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rodos_Village_Hotel, General Manager, Mitsis Rodos Village Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Passport322023,

Thank you very much for your excellent review of the most recent Mitsis Rodos Village Beach Hotel& Spa experience. It was such a great pleasure to have you and your family with us and I am elated you enjoyed all the wonderful amenities we offer. Please come back in the near future, we are already eagerly awaiting your return!
Once again, thank you kindly.

Warm regards

Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Począwszy od miłej i pomocnej obsługi, aż do wyśmienitej kuchni. Na prawdę nie można się przyczepić do czegokolwiek. Jedzenie wyśmienite każdy znajdzie coś dla siebie, napoje na każdym kroku. Obsługa naprawdę dba o swoich klientów.

Dziękujemy, Artur F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rodos_Village_Hotel, General Manager, Mitsis Rodos Village Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear Artur F,

Thank you for selecting Mitsis Rodos Village Beach Hotel& Spa, Rhodes and for writing such a nice review on TripAdvisor. I am happy to read that you have enjoyed your stay and that you found the food choice to your complete satisfaction.
It will give me great pleasure to welcome you and offer you another memorable experience.

Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel Rodos Village Beach Hotel& Spa. Świetne, różnorodne jedzenie, miła obsługa, zadbany i czysty. Zasłużone 5 gwiazdek. Idealne także dla dzieci. Kilka tematycznych restauracji. Napewno tu wrócę.

Dziękujemy, CracowConcerts
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rodos_Village_Hotel, General Manager, Mitsis Rodos Village Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dear CracowConcerts,

Thank you for your wonderful remarks. I am delighted that you had an excellent stay and that you appreciated our efforts, services and facilities.So pleased that your find our Hotel to your liking and that we exceeded your expectations.
Your recommendation is highly appreciated and we really hope to welcoming you to Mitsis Rodos Village Hotel& Spa, Rhodes again.

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel oferuje standard bardzo wysoki jak za cenę, za którą zapłaciliśmy, jednak zachowanie gości jest bardzo rozczarowujące.

Hotel na bardzo dobrym poziomie! Jedyne co rozczarowuje to zachowanie gości.

Ludzie kradną sobie na wzajem parasole, rezerwują leżaki przy basenie bardzo wcześnie rano i nie zwalniają ich idąc na jedzenie. Przez brak rotacji, aby spędzić czas przy basenie trzeba bardzo wcześnie wstać i zarezerwować leżaki, a i tak nie ma gwarancji, że ktoś nie podprowadzi parasola :) Na plaży również warto wcześniej położyć ręcznik na leżaki. Z leżaka zabrano nam zabawki naszych dzieci (i już nie oddano :| ) woda w damskiej toalecie często nie spuszczona :|

Wracając do hotelu - bardzo fajny design, większość obsługi bardzo, bardzo miła. Czysto, świetny serwis, duże zaplecze dla dzieci. Jak na swoją cenę moim zdaniem powyżej oczekiwań. Sobotni fireshow (a nie jestem fanem wieczornych animacji) bardzo fajnie przygotowany i naprawdę robi wrażenie.

Jeśli chodzi o jedzenie to każdy znajdzie coś dla siebie. Poziom jedzenia dość wysoki, jak na resortowy hotel.

Naprawdę polecam wakacje w tym hotelu.

Dziękujemy, 158alicjas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rodos_Village_Hotel, General Manager, Mitsis Rodos Village Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Dear Alicia,

Thank you very much for this wonderful review shared on TripAdvisor.
We are very glad that you enjoyed your stay with us and that we exceeded your expectations, All your praises will be shared with my colleagues and we hope have the chance in your next visit to Rhodes to welcome you again at Mitsis Rodos Village BeachHotel&Spa.

Warm Regards

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Wszystko ok. Hotel świetny. Animacje dla dzieci i dorosłych wyśmienite. Show ogniowy w wykonaniu animatorów powalił na kolana. Jedzenie dobre. Każdy coś dla siebie znajdzie. Dziękujemy Valeria i Willy za wspólny czas i pomoc oraz animacje. Pozdrawiamy.

Dziękujemy, Andrzej23
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rodos_Village_Hotel, General Manager, Mitsis Rodos Village Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2019

Dear Andrzej23,

Thank you very much for taking the time rating us with a 5 star on TripAdvisor.
We are very glad that you have enjoyed your stay with us!
We are looking forward welcoming you back at Mitsis Rodos Village Beach Hotel&Spa in the near future.